תרומות
בקשות ברכות ופדיון נפש

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים רשומים

 

יוסי מזרחי: "אמנון יצחק סילף את דבריי"

11/04/2016 14:05
יוסי מזרחי: "אמנון יצחק סילף את דבריי" (הגדל)

המחזיר בתשובה מארה"ב, יוסי מזרחי, שעורר סערה בשורה של התבטאויות, ביקר בארץ והעביר סדרת הרצאות ● פשקווילים נתלו נגדו בכל רחבי הארץ, ובראיון ל'בחדרי' הוא טוען: "אמנון יצחק סילף את דברי, הוא יורד לחיי - כי אני מצליח יותר ממנו. גם הרב עובדיה יוסף זצ"ל אמר שהוא דואג רק לעצמו"

יוסי מזרחי, ישראלי לשעבר שירד לארה"ב ועורר סערה בשורה של התבטאויות שנויות במחלוקת, תוקף בראיון ל'בחדרי חרדים' את אמנון יצחק וטוען שהוא "יורד לחייו", ואף הוסיף ש"הוא לא יירגע עד שיראה אותי מת".

מזרחי הופיע לפני שבוע בסדרת הרצאות בארץ. במהלך ביקורו בארץ הופצו פשקווילים בגנותו, תחת הכותרת "צא טמא". יוסי המפורסם מאוד ביוטיוב ובמדיה החברתית, מצא את עצמו בלב מסע הכפשות כפי שהוא טוען, כאשר דבריו סולפו באופן שיטתי.

מזרחי התייחס בתחילת דבריו לסערה שעוררו דבריו על כך ש'רק מיליון יהודים נהרגו בשואה', והסביר:

"פרסמתי אלפי הבהרות שזה סולף וזה שקר גמור. לפני 4 שנים דיברתי באחת הדרשות על ההתבוללות באמריקה. אמרתי שלפני השואה - מתקופת משה מנדלסון, בערך 150 שנה לפני השואה יהודים רבים התחתנו עם גויות, ככה שלעולם לא נדע כמה מתוך ה-6 מליון שנרצחו בשואה היו יהודים. באותה דרשה אמרתי שאולי 5 מיליון או 3 מיליון או 1 מיליון, לא היו יהודים מאחר ואולי הם התחתנו עם גויות. בתקשרות לקחו את ההקלטה מאותו דרשה, ערכו וחתכו חלקים מההקלטה, והתקשורת יצאה בכותרת "הרב המפורסם טוען שרק מיליון נרצחו בשואה".

"את השקר הזה פרסמה קבוצה של חרדים לשעבר, שנלחמים בי מלחמת חורמה ברשת הפייסבוק ועוד. הקבוצה הזו פרסמה את שקר "השואה" בעקבות דבריו של הרב אמנון יצחק שלגלג וצחק עלי. כבר במשך שנתיים הוא מפרסם עלי עלילות ושקרים בלי הפסקה, אחד הדברים שאף המציא עלי שאני "מכחיש שואה". אותה קבוצה של חרדים לשעבר קפצו על זה כמוצא שלל רב ופרסמו את זה, אגב אותה הקבוצה צוחקים גם על חז"ל, הרמב"ם, הגמרא וגם רבנים גדולים".

• למה נטפלו אליך?

"כי אני הכי מפורסם כאן באמריקה. אין אף רב באמריקה שהוא נגדי. הרב אמנון יצחק החל עם הרדיפות כלפי מאחר וההצלחה שלי מעבירה אותו על דעתו, וגם בעקבות כך שתמיד תמכתי ברב עובדיה יוסף זצ"ל, כל מי שלא תומך בו או שמצליח יותר ממנו, הוא יורד לחייו - בפרט אחד כמוני שמצליח להחזיר אלפי אנשים בתשובה בכל הארץ, וככל שאני מצליח, הוא סובל. כל שבוע הוא ממציא עלי עלילה ושקרים חדשים שיפילו אותי בפח".

"הרב אמנון לא ישב ולא ישקוט עד שלא יראה אותי מת. ואף עשה זאת דרך שליחים, הוא מתנכל אלי כמו שהוא מתנכל לרב זמיר כהן ולרב יצחק פנגר ולעוד רבנים. אגב הגיעו אלי המון עדויות שהרב אמנון יצחק בעצמו עושה את כל הבלאגן סביבי. בארה"ב שום רב לא יצא נגדי, היה רק רעש וצלצולים באינטרנט".

"ביום שהגיעו משאיות של דיסקים של שיעורי תורה וחיזוק לתפוצה בארץ, הרב אמנון יצחק פתח במתקפה חריפה כנגדי".

"אני פניתי להרב אמנון יצחק, מספר פעמים, שלחתי לו שליחים, רציתי להיפגש עמו, לדון עמו לגופם של דברים ולערוך עמו שלום, אך הרב יצחק סירב להיפגש עמי ואמר שאסור לעשות איתי שלום".

• אז אתה יודע מי עומד מאחורי המודעות שהופצו בגנותך - "צא טמא"?

"לדעתי, אמנון יצחק. כגודל ההצלחה, כך גודל ההסתה, משנה לשנה אלפים חוזרים בתשובה. אני מחלק בארץ ובעולם דיסקים וספרים שמחזירים אלפים בתשובה, שמקבלים עליהם קבלות. הוא עושה את זה רק בעברית ובישראל, אני עושה את זה גם בישראל ובעוד 100 מדינות. אמנון יצחק עושה נזק גדול לעולם התורה, וזורע שנאה בעולם התורה. אפילו הרב עובדיה זצ"ל אמר בזמנו על אמנון יצחק שכל מה שעשה, עשה למען עצמו".

• איך קשריך עם רבני ישראל?

"הייתה לי הכרות מוצלחת עם הרב עובדיה זצ"ל. אני מקבל שבחים מהרבה רבנים בארץ, אני אף עובד עם ארגון הידברות ומגיע לסמינרים שהם מקיימים בחו"ל. אני עובד עם הרב זמיר כהן והרב יצחק פנגר. כך גם עם רבני ערכים ועוד שורה של רבנים חשובים שאני פועל איתם רבות. אני כבר 22 שנה בעולם החזרה בתשובה, ומשנה לשנה זה פורץ גבולות".

• מה באשר לפרסומים לפיהם אמרת ש"חללי צה"ל שחיללו שבת - הולכים לגיהנום"?

"יש אנשים אומרים שכל חייל שנהרג הולך לגן עדן, בין אם חילל שבת, או אכל חזיר או כל עבירה אחרת. אז אני אמרתי שזה לא נכון, כי הרבה פעמים עשו סיאנסים לכל החיילים האלה, והם אמרו שהם במקום לא טוב בגלל העבירות. אי אפשר לומר שכל חייל שעושה עבירות ומת כיהודי הולך לגן עדן - זה לא נכון, כי מי שמסר את נפשו בקידוש ה' ברור שיש לו מדרגה גבוהה בעולם הבא. אבל סתם חייל שהרגו אותו, ישר הוא הולך לגן עדן? ממש לא. יש כאלה שאף חזרו בגלגול וזוכרים את כל מה שעברו. ואי אפשר להבטיח לאנשים שכל אחד שמת כיהודי, הולך לגן עדן".

• מתי תבקר שוב בישראל?

"הייתי בארץ לפני כמה ימים ומסרתי שיחות חיזוק בבאר שבע, בבת ים, בעכו, בטירת הכרמל, בישיבת הרב דניאל זר בפרדס כץ ועוד. עכשיו חזרתי לביתי באמריקה, להמשיך לחזק כאן את הציבור. בעוד חודשיים אגיע שוב לישראל לאירוע חיזוק שיערך בקיסריה, עם רבנים חשובים ובהשתתפות אלפים".

 

אמנון יצחק משיב אש

 

לאחר המתקפה בראיון שהעניק יוסי מזרחי ל'בחדרי חרדים', הגיב אמנון יצחק ומשיב אש בראיון משלו. "הרב יוסי מזרחי איים עלי ושלח עבריין לאיים עלי ועל אדם נוסף, וזאת בגלל שאותו אדם רצה לתת תרומה לישיבה של הרב מזרחי בסך של 450000 ש"ח, וחזר בו לאחר שנודע לו שהרב מזרחי מתכנן לקחת לכיסו את התרומה על ידי כתיבת צ'ק התרומה לטובת מקרקעי ישראל, עבור דירה שבונה הרב מזרחי בנוה יעקב, ואף הרב מזרחי הודה לאותו אחד, בהקלטה שעשה טעות בכך".
 
אמנון יצחק מחריף ומציין: "הגשתי נגד הרב יוסי מזרחי תלונה במשטרה על סחיטה באיומים. בימים קדמונים השקרנים השתמשו בקצת מן האמת כבסיס שעליו בנו את השקר, אך היום השקר הפך להיות טהור וחף מכל אמת. דוגמא נפלאה לכך היא מי שמכונה הרב יוסי מזרחי, האיש שיצא כנגדי, בעוד הרב מזרחי יושב בגולה ומרגיש בארץ ישראל ואומר לשומעי לקחו שלא צריך לעלות לארץ ישראל - בזמן שהרב מזרחי בונה אחת מדירותיו הרבות בנוה יעקב כמפלט מכוכב שביט (ניבירו) ולקהל מאזיניו אומר שלא צריך לחשוש מזה, ובנוסף פער פיו כלפי ואמר 'תרד מהבמה ותפנה אותה לצעירים'. זה מגיע מתוך הקנאה התהומית והגאוה המגלומנית שלו".
 
"הרי הרב יוסף מזרחי טען אמש בראיון באתר בחדרי חרדים, שהוא מדבר ב100 שפות במאה מדינות יותר ממני, שאני מדבר רק בעברית בישראל, והוא עשה הרבה למעלה ממיליון בעלי תשובה בזמן קצר, שהרי כל 2 דקות הוא מקבל לדבריו מייל שעוד יהודי או גוי התגייר, ויש לו קהילה של 1000 פיליפינים שהתגיירו בגללו, כך שכל שנה לפחות 260,000 חוזרים בתשובה, כפול 22 שנה הרי שכל העולם התגייר וחזר בתשובה, זה לא מגלומן?! כדי להפריך את שטויותיו בנקל ניתן לראות בגוגל כמה הופעות, סרטונים וצפיות יש לרב אמנון יצחק לעומת יוסף מזרחי".
 
-מה יש לך לומר על דבריו של הרב מזרחי שאמר ש"לא תנוח עד שתראה אותו מת"? 

"עליו אמר השם יתברך: 'כי לא אחפוץ במות המת כי אם ישוב מדרכו וחיה', ולהבדיל ממנו כשנתפס בקלקלתו שולח עבריין כדי לפגוע פיזית נגד מי שחשף את מעשיו בהונאה הגדולה שביקש לשלשל לכיסו על חשבון 'התורם' לישיבה כסף בסך 450000 ש"ח, ועל כך הוגשה תלונה למשטרה. אך אין סיכוי לאדם כזה שיחזור בתשובה שאין בלתו ואין זולתו".

הרב מזרחי אומר שלא צריך ללמוד גמרא! ושהרבנים וראשי הישיבות לא מבינים בבעלי תשובה! ואולי רק מיליון נספו בשואה לפי חשבון מעוות שעשה! בנוסף הוא מעוות הלכות תמידין כסדרן כגון: 'אין היום דין הקם להרגך השכם להורגו', מסדר את התורה והלכותיה לפי גחמותיו המתחדשות כמעין הנובע ומדבר דברי נבלות ופריצות בפני רווקות ונשואות בשיעוריו עד להכעיס כאחד הריקים והפחותים", ממשיך הרב יצחק ותוקף.
 
-האם אתה אחראי להפצת הפשקוויל "צא טמא", כפי שהרב מזרחי טען אמש בראיון לבחדרי חרדים?
 
"עלילותיו, מזימותיו ושקריו של האיש אינן יודעות גבול. כדי לומר לו מה שאני חושב עליו איני מבזבז זמן וממון, אלא מדבר בקולי, בקול ברור ורם ועם עובדות כפי שעשיתי עד כה ולא סיפורי סבתא שהוא מלהג בכל מקום מבלי ליתן ולו עובדה אחת. סגנון המודעות הללו שייך לקנאים בירושלים שעברו את השואה וכואב להם מאד על ביזוי החללים קדושי עליון בני משפחותיהם שמסרו נפשם על קידוש השם, ואשר מיליונים מהם בעיניו היו גויים ומתבוללים ואין להצטער עליהם כלל. שנאתו לאוכלוסיות שלמות כגון ברסלב וחב"ד ועוד ואשר יצא נגד רבי נחמן מברסלב בחירופין וגידופין ונגד הרבי מחב"ד כנ"ל - אינה יודעת גבול ומעצור. גם בתשובתו לשאלתך על ביזוי חיילי צה"ל, לדבריו הוא מסתמך על סיאנסים לקבוע מה דינם, שהרי כל מקורותיו מבעלי החלומות וחבריהם".
 
-הרב מזרחי טוען שאתה רודף אחריו ואחרי הרב זמיר והרב פנגר מקנאה, האם יש אמת בדבריו?
 
"עוד שקר ועוד סילוף, כך צובר לו יוסף מזרחי את מעמדו בספר השיאים של גינס כגדול השקרנים המעלילים והמכחישים, שהרי לולי שהסכמתי להכניסו לאחד הסמינרים בארה"ב כמרצה אורח לא הייתי יודע שקיים אדם כזה. אחרי שנים מאז שראיתיו קבלתי הסרטה משיעור שהוא תוקף אותי ללא שום בירור מקדים בעליהום הש"סי בבחירות, לנצל את המומנטום לטובתו ושהעולם ידע שעתה יש אותו ורק אותו ואין זולתו. אם חשבתם שעשה זאת רק לי, תשאלו את מי שהחזירו בתשובה הרב יוסי יגן מארה"ב, שכפר בטובתו ויצא נגד רבו בעלילות והשמצות איומות, והאשמות חסרות שחר וניסה להקים קהילה משלו נגד רבו - אך לא עלתה בידו ויש לו רק מתי מעט שומעי לקחו בשיעוריו בארה"ב. כנ"ל לא יצאתי ככלל נגד אף אחד טרם שיצא נגדי בהאשמות שווא, כמו הרב שחתם נגדי בבחירות באיסור תורה מפורש ואחר כך באחת מהרצאותיו האחרונות פער לועו נגדי וכמו"כ הרב שהשמיץ אותי בטלויזיה לעיני מליונים ללא שהייתה לנו היכרות מקדימה, ועל זה חוייב בבית דין של הרב שבח רוזנבלט שליט"א להתנצל בכתב וברבים וכן עשה".
 
לסיכום מה יש לך לומר? 

"לצערנו הרב הדור הזה מאד שטחי ואינו מעמיק לחקור, בפרט בענייני ההלכה והדקדוק בהם, ונוטה לקבל סטיגמות מבלי לברר, נוהה אחר קולות מבדרים ומקילים ומחפשי חיי נוחות ללא עמל ויגיעה כמצות התורה. מכאן שנוח למתפרצים בעם שאין להם רב ומנהיג ולא שמשו מעולם שימוש צמוד תלמיד חכם אמיתי גדול בתורה, לקחת מיקרופון ללא פיקוח ומכוון ולהיות רועה לא נאמן ולשבות אחריהם עדרים, ובפרט נשים וקהל רחוק, בהבטחות שווא ומדוחים כנביאי הבעל שהקלו לעם כנגד נביאי האמת שהיו בודדים בכל דור ודור.
 
"אך אל יאוש למתחזקים בעם, שהרי הקב"ה אמת ותורתו אמת וכולם יודעים זאת, ולמרות זאת עדיין השקר חוגג בגדול עם כל שליחיו המתחזים בעם לאמר... ועל כן אמרו חכמים ז"ל שבדור האחרון 'האמת תהא נעדרת', 'וסר מרע משתולל', אך מבקשי האמת יודעים שצריך להתייגע להבחין בין טמא לטהור ולכן צריך לעדר הרבה מאד כי "אמת מארץ תצמח", היא נמצאת מכוסה רק צריך לעדר אחריה והיא תתגלה במלוא יופיה. אשרי המבדיל בין טהור לטמא ובין אמת לשקר".  

הדפסהוסף תגובה

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

ברוך דיין האמת: הגראי"ל שטיינמן זצ"ל
שחקני הכדורגל מאוכזבים מהמפלגות החרדיות
דרעי מדבר: ''אלי ישי הרס את מה שהרב עובדיה בנה''
הראשון לציון הגר"י יוסף בארגנטינה
חסר לך דולר של הרבי בארנק?
אל תזרוק!
עבור לתוכן העמוד

 

תשמישי קדושה  | קמיעות  | תפילין  | מזוזות  | קבלה מעשית | הלכה  | פאה או מטפחת | ברכת הצלחה | פרנסה  | פתרון חלומות |  ברכות להריון | ספר הרפואות הגנוז  | סגולות ישראל   | הרב ליאור עזרן |  שבע ברכות  | פרשת השבוע  |  שאל את הרב  | אסטרולוגיה  | אוצר הפנינים | סוכות  | לג בעומר | ראש השנה  | שבועות  | פורים  | טו בשבט  | חנוכה