תרומות
בקשות ברכות ופדיון נפש

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים רשומים

 

מזל טלה, חודש ניסן

1/04/2012 13:30
מזל טלה. דואר ישראל (הגדל)
מזל טלה. דואר ישראל

נולדת בחודש ניסן? לפניך ניתוח אופי מקיף ומעמיק, לבני מזל טלה - חודש "ניסן" ● תוכל/י לקרוא גם על התאמה בין זוגות, במקרה שאחד מבני הזוג נולד בחודש ניסן ● וגם: הסבר על-פי הקבלה על מזל טלה ● אסטרולוגיה קבלית יהודית - לקרוא ולהחכים

מזל טלה הוא אחד משנים עשר המזלות שבגלגל המזלות. באסטרולוגיה המערבית, למניינם, בן מזל טלה הוא מי שנולד בין ה-20.3 לבין ה-20.4 (לערך). במסורת היהודית מתייחס מזל טלה אל חודש ניסן.

מזל טלה על-פי הקבלה

ע"פ התורה, השנה מתחילה בחודש ניסן כמ"ש: "ראשון הוא לכם לחודשי השנה". ניסן מלשון ניצן. בחודש זה הצמחים וכל בעלי החיים פורחים ומתחדשים. לכן סימן מזל זה הוא "טלה": צעיר, חדש, ורענן. הטלאים הם בעלי מרץ בלתי נדלה, רוצים לחיות בקצב מהיר וחזק, ממש כמו הטלה המוכר לנו - רץ מהר, פעיל ואקטיבי. בצידו השלילי המזל סובל מחוסר סבלנות, חוסר סובלנות, רגשנות וחימה יתירה. הוא שייך ליסוד האש.
 
בקבלה נאמר, כי שנים עשר המזלות, הם כנגד שנים עשר השבטים. חודש ניסן שייך לשבט יהודה "שבט המלוכה". החודש נקרא "חודש האביב", ופירשו חז"ל: "אב-יב", כלומר, אבא ל-12 החודשים. טיפוס שנולד בניסן, הוא טיפוס של "מלך", הרוצה להוביל, ולהיות בראש. אתגר גדול ניצב לפני בני מזל טלה - לקחת את תכונת המלוכה, כדי למלוך על תאוותיהם ורצונותיהם, להשתחרר מהעבדות לתאוות. זו הסיבה שבאמצע החודש אנו חוגגים את "חג החירות" - חירות מהתאוות.

הכוכב השולט במזל טלה הוא מאדים (מארס). מאז ומקדם שימש כוכב לכת זה, בעל הצבע הסמוק, כסמל למלחמה. בני מזל זה מצויים ב"מלחמה" - הם נאבקים בשגרת החיים האישית שלהם בפרט ונגד מגבלות ומעצורים בכלל. את התכונה הזו ניתן להפנות החוצה - לצורך ניהול מלחמות עם עולם ומלואו, או כלפי פנים - לצורך התגברות על היצר, על ההרגלים השליליים, להאבק בלחץ הסביבתי השלילי. הגמרא בשבת (קנ"ו) אומרת: "מי שכוכבו מאדים יהיה שופך דמים: רוצח, או רופא המקיז דם, או שוחט או מוהל".

חכמי הקבלה מסרו לנו כי הפרקים בתהילים המתאימים לבני "מזל טלה" הינם פרק צ"ב ופרק קי"ד, והמתמיד לקרוא פרקים אלו גורם לפתיחת מזלו. סגולה מהזוהר לפתיחת "מזל טלה", היא קריאת "ביום הראשון" של קרבנות הנשיאים (במדבר פרק ז פסוקים יב-יז).

אשה שנולדה במזל טלה - תכונות ואופי

 

היה זהיר. לפעמים קשה לעמוד על טיבה של האישה שנולדה בסימן "טלה". דומה שהיא מסויגת, קרירה, אפילו קשוחה במקצת, ואתה עשוי להתרשם שאינה מחבבת אותך. אבל אין זה אומר שאינה מעוניינת בך.
  
מהי התשובה? הכל תלוי בצורת התנהגותה. היא גורמת אותך לחשוב עליה בצורה מסויימת, בו בזמן שהיא יודעת כי שונה היא לחלוטין.
  
היא שחקנית מושלמת, הפכפכה, מרתקת, רבת סתירות, רגזנית. היא מסוגלת לשנות "מהלכים רגשיים" במהירות כזו, שהיא משאירה את בעלה במערבולת של אבק. בעלה מוכרח להיכנע למאווייה, המשתנים בצורה דראסטית. היא אימפולסיבית בדיבור, ולעיתים קרובות לא איכפת לה מה שהיא אומרת. חוסר המנוחה הדינאמי שלה יתניע את בעלה.
  
אם לא תצליח להדביר אותה. היא תפגין את קוצר-רוחה. המזל הנמהר שלה מצריך "תוויות אדומות" על כל כולה, כדי להזהיר את התמימים: היה זהיר! חוש השיפוט שלה מהיר, לעיתים אכזרי, ולא תמיד חושבת היא פעמיים לפני שהיא מזנקת להנחיל מהלומה מילולית.
     
יש לה נטייה לשלוט, להשליט את דעותיה, על הסובבים אותה. היא תנסה לשלוט בך. התוקפנות שלה עלולה לדחות אותך. אולם אם יש לך כוח להתנגח בקרני הראש שלה, ולהדוף אותן אחורה - ברכותי לך! תיווכח לדעת שהיא ראויה למאמציך.
  
אישה במזל "טלה" נראית אמיצה, "לא איכפתניקית", והיא נהנית מפעילות פיזית, סקי, טניס, הפלגות. הכל נעשה בחדווה גדולה. היא מאוהבת בעצמה, טיפוס רומנטי. אל תנסה לשחק את תפקיד האב. גברת טלה מחפשת בעל, לא אבא. כבת זוג היא חמה, נאמנה, רגשנית ו"על האדמה".

היא ספונטאנית, בעלת יוזמה, נלהבת, לעיתים קרובות היא אידיאליסטית ואישה שיודעת לחשוב, אבל אל לך לצפות ממנה שתהיה הגיונית, או שתחכוך בדעתה. כשהיא אומרת "נלך", היא מתכוונת לזה. היא מסתובבת תמיד איפה שקורים דברים, שישנה תסיסה, התססה והתנעה.
  
היא ראויה להערצה רבה, והיא אוהבת שמעריצים אותה. חנופה תשיג אצלה הכל. היא אוהבת לשמוע מחמאות, וקשה לה לעבור על פני מראה מבלי שתיעצר לבחון את הופעתה האישית בהערכה מחודשת. היא חושבת עצמה ליפה. המתנה שלך לאישה בסימן "טלה" אינה חייבת להיות שימושית, כל זמן שהיא מרשימה.
  
רק גבר פיקח ירתום אישה כזאת. הוא יזדקק לאנרגיה כדי להדביק את צעדיה. הגבר שיתחתן איתה, יצטרך לקבל את התפקיד של משנה בשלטון, שאם לא כן צפויה לו מלחמת מאת השנים.
  
אישה בסימן "טלה" מסתבכת בצרות כשהיא מתחתנת. לרוב, הצרה נובעת מהיותה עצמאית מדי ומהרגלי הבזבוז שלה. היא מאמינה שהכסף נברא כדי לבזבזו. כרטיסי אשראי מצטברים עד שאין שליטה עליהם. חשבונות צ´קים גם הם חורגים מתחום האפשרויות הכספיות. כסבורה היא שאם הכסף אינו שם היום, יהיה בוודאי מחר. היא מוכנה לאפשר לעתיד לעשות את שלו. כדי להיחלץ מהחובות הכספיים המצטברים, היא זקוקה לבעל שהוא בבחינת גאון פיננסי, וגם כאן זהו נטל כבד על שכמו של הבעל, שהוא בהכרח טוב-לב.
     
לגבר המצטרף אליה נכונו מריבות, קטטות על בזבוזים, קנאה, חוסר סובלנות, אגואיזם ומזג רתחני.
  
מכל מקום, בהתחשב עם השפעת פלאנטות אחרות, האישה במזל "טלה" מסוגלת להיות התגלמות החלום הנשי. ראוי שתדע את כל המפה של האישה, בטרם תחשוב ברצינות להתחתן עמה, ויותר חשוב מזה- לפני שהיא רצינית כלפיך.

 

גבר שנולד במזל טלה - תכונות ואופי

 

אם בעלך נולד בסימן הראם, בוודאי מודעת את לעובדה, כי הגבר שלך תוקפני, אנרגי וחסר מנוחה. הוא לא מתנועע - הוא נדחף בשחצנות קדימה, עשוי להיות בלתי מעשי ואימפולסיבי, בעל דמיון ודינאמי. הוא גורם לדברים שיתרחשו. אם את יוצאת עם גבר "טלה", אינך יודעת מראש לאן תתגלגלי. מה שלא תעשי, יהיה מרגש. את גם יודעת שהוא עלול להיות נדיב רגע אחד, ובמשנהו- קמצן. הוא יכול לשגע אותך, אבל את נהנית.
  
הגבר שנולד בסימן "טלה" הוא כולו תאווה, וצריך לעבוד קשות על מדה זו. יש לו אישיות שתלטנית, חוסר סבלנות כלפי חוקים ומוסכמות. את תפיקי את כל ההתרגשות וההנאה שאת רוצה, ואולי אפילו קצת יותר מכפי שאת מסוגלת לקבל. אבל זה כאילו שאת משחקת עם פצצות אמיתיות. בכל רגע משהו עלול להתפוצץ בפנייך.
  
הוא קנאי, הוא רוצה בכולך - ואפילו כשאין ביכולתך להשיג את כולו. הוא דורש נאמנות ומסירות. הוא מקנא בכל אחד, מחברו הטוב ביותר ועד טכנאי מכונות הכביסה.
  
הוא חי על אמרי חנף - כל זמן שזה סביר. אבל זכרי: גבר "טלה" אינו טיפש, הוא רק כל כך מחזיק מעצמו, עד שהוא מסוגל להאמין שהחנופה שלך מאופקת מדי...
  
אם את מעדיפה חיי-בית יותר רגועים, "טלה" אינו בן זוג מתאים. הוא חלוץ המפלס לו דרך. אף-על-פי-כן מאחורי כל אותו ברק ורהב, את יכולה לגלות ולחשוף רגישות מיוחדת- ילד קטן המשווע וזקוק לאמא שתשגיח עליו. כל מי שרואה מעבר לחיצוניותו, יודעת איך לשבות את ליבו. הוא יהיה נאמן, כן ומלא רוך אל האדם שהוא אוהב.
  
יש לו חוש הומור טוב, ומצפה מאשתו שתהיה אינטליגנטית וגם מושכת. הוא נבון ונמרץ בתשובה ובתגובה, כדי להעמיד אחרים על התחזותם ועל מנהיגיהם המלאכותיים. הוא מנהל בכיר ומוכשר, ישיר ועומד על שלו. קרוב לוודאי שירוויח הרבה, אבל לא יצליח לשמור על הכסף. הוא נהנה יותר מדי כשהוא מבזבז, ומשוכנע שאם יבזבז- יפגין את ריבונותו. בעייתך תהיה איך להתמודד איתו, אבל את תרצי בזה.

 

מה יכבוש את לבו של בן מזל טלה?

 

אם כי מרבית החומר כאן כתובה בלשון נקבה, בדרך כלל נכונים הדברים גם כהנחיה לגברים כיצד לנהוג באשה "טלה".
  
חייבים להיות כנים, כי יש לבני (או בנות) "טלה" עין בוחנת לגבי הרמאים. אפשר לפתוח בשיחה שיש בה משהו מהאינטלקטואלי. הם חושבים את עצמם לאנשי היגיון יותר מאשר רגש, וסבורים הם שאת מכבדת אותם, אם את פונה אל האינטליגנציה שלהם. מאידך, הם מכבדים אותך, אם אינך מנסה לשלוט עליהם, או לכפות דעותייך עליהם. תשטחי לפניהם את בעיותייך- ותיווכחי לדעת שהם משתפים פעולה ומבינים אותך.
  
תמצאי אותם במקום שבו מתרחשים דברים, במקום שיש לו צביון שונה: "טלה" מחפש רגש. הם מקוריים ונתפסים לרעיונות חדשים. למעשה, אם תציעי לו רעיון חדש, תמצאי דלת קסמים לליבו.
  
איך את מגלה את הגבר "טלה"? חפשי את אלה שאינם מסוגלים לעבור על פני מראה מבלי שייעצרו להעריץ את בבואתם. סימנים אחרים עושים זאת לפעמים, "טלה"- תמיד.
  
תכסיס ראשוני טוב: הציעי הצעה שהיא בטיבה אינטלקטואלית הציעי להשאיל להם ספר חדש ומעניין, או ללכת איתם לתערוכת אמנות חדשה. הראי להם שיש לכם עניינים משותפים.
  
אם את קובעת פגישה עם "טלה", אל לך לאחר. ה"טלה" מייחס חשיבות יתרה למידת הדייקנות.
  
אם את רוצה להסתדר היטב עם "טלה", אין ספק שאת צריכה להסתופף בצילו, ולא להיות בראש העניינים. אמרי רק כן, אדוני (אמור "כן, גברתי") - לאותם רס"רים של המדור הראשון במעגל המזלות.

 

מה אסור לעשות לבן מזל טלה?
  
תנו מתנות "שימושיות". 

 

בחרו חיי שיגרה. 

 

הגיבו בחוסר סבלנות לדרישות ולעדיפויות האישיות של "טלה". 

 

חלקו על דעותיהם.
  
במהרה תמצאו עצמם בבית בני-חורין, ולבד.


התאמה בין זוגות

 

אשה טלה וגבר גדי:

 

"טלה" צופה קדימה, משתוקק לנסות ולהתנסות. ה"גדי" יותר שמרני. מכל מקום, התחזית היא טובה: הם מתאימים לנישואין.

 

אשה גדי וגבר טלה:

 

שניהם בעלי רצון חזק, תוקפניים, לא יסכימו להיות נשלטים. אם אתם סבורים שזה שדה קרבי יותר מאשר קן אהבה, אתם בוודאי צודקים. ייתכן שמבחינה פיזית מתאימים הם, אבל בשטחים אחרים יהיו מריבות על כסף, חברים, מי יחליט החלטות. הוסיפו אל התבשיל קצת קנאה ותראו איך הקדירה רותחת. נישואין לא יצליחו, אלא אם כן תהיה עבודה עצמית קשה מצד שני בני הזוג.

 

אשה טלה וגבר קשת:

 

שניהם מלחמתיים כלשהו. ייתכן שהאופטימיות וההומור של ה"טלה" ידבירו את נטיות ה"קשת" למצבי-רוח, ויעוררו בו גישה קלילה יותר. אווירת הקירבה בניהם אמורה לשפוך אור חיובי על שאר היחסים, הנישואין יהיו כפופים בעיקר לסיפוק התאוות הפיזיות.

 

אשה קשת וגבר טלה:

 

מזגם הרתחני יוליד הרבה רעמים וברקים. ואולם, המריבות תהיינה קצרות. הם נהנים לעשות דברים יחד, ויהיו להם המון הנאות משותפות. בנישואין, הכל יילך למישרין.

 

אשה טלה וגבר סרטן:

 

משיכה פיזית חזקה רווחת בין שני מזלות אלה. הצרה היא במה שקורה אחרי שהתשוקה הפיזית דועכת. ה"טלה" אינו מוצא לו פיצויים ראויים, והם מתחילים להתחכך בקטנות. חוסר התאמה במזג מוביל לחוסר התאמה פיזי. תחזית מזל-האוויר לנישואין אלה הוא ים סוער, והזוג הנשוי יראה כמו אנייה שעלתה על קרחון, אלא אם כן תהיה עבודה עצמית קשה מצד שני בני הזוג.

 

אשה סרטן וגבר טלה:

 

ה"טלה" הינו בעל הרפתקני מעט מדי לגבי "סרטן", שהוא יותר דוגל במוסכמות, אם גם בתחילה יכולה להיות ביניהם משיכה פיזית חזקה. בהמשך הזמן מסוגל ה"טלה" לעורר את קנאתו הזועפת של ה"סרטן". מאידך, מסוגל "סרטן" להיפגע בנקל מלשונו הבוטה של "טלה". ה"טלה" יתקומם כנגד קניינותו המדכאת של "סרטן". נישואין מועדים לכישלון, אלא אם כן תהיה עבודה עצמית קשה מצד שני בני הזוג.

 

אשה טלה וגבר דלי:

 

היחסים הפיזיים יהיו מצויינים. אפשר שה"טלה" ישלוט, כי "דלי" הוא יותר פאסיבי. למרות הכל, ה"דלי" לא ייכנע ולא יקבל מרות שלא תביא טובה מרבית. ה"טלה" זקוק לטאקט כדי להתמודד עם חלמן כה רגשני. בתנאי של הבנה הדדית, נישואין מאד מספקים.

 

אשה דלי וגבר טלה:

 

מבחינה פיזית יהיה בסדר, הבעיות תצוצנה כשהם יאלצו זה את זה משהו, כי שני אלה אינם סובלים שתלטנות, שניהם בעלי דמיון מפותח וגם תואמים בשטחים אחרים. ה"טלה" הנועז ילך בראש. סיכויים מצוינים לנישואין.

 

אשה טלה וגבר תאומים:

 

נישואין אלה עשויים להסעיר, כי שניהם חסרי מנוחה, פעילים, מוכנים לחקור ולחפש. הנטייה של "טלה" לשלוט נבלמת על-ידי זריזותו של ה"תאום". הנישואין יעלו יפה כל זמן שה"תאומים" מתמרן בהצלחה. היות ונישואין אמורים להכניס את ה"תאומים" למסגרת, יש סיכוי שיצליחו.

 

אשה תאומים וגבר טלה:

 

שניהם מלאי חיים ונלהבים "טלה" יכול לתת ל"תאומים" את הכיוון המוגדר שהוא זקוק לו. "טלה" מתעודד יותר משהוא מתרגז על ש"תאומים" לא הולך בתלם שהוא רוצה. שידוך מצוין, סיכויים טובים לנישואין מוצלחים.

 

אשה טלה וגבר שור:

 

"טלה" רוצה לתנות אהבים מתוך דחף ראשוני. המתינות והזהירות של ה"שור", שלרוב אינו פועל מתוך דחף ראשוני, עשויות לעורר רוגז. אם ה"שור" מסוגל להניח ל"טלה" ללכת בראש, יוכל לגלות אפשרויות חדשות של הנאה מינית. אחרת, קשה ליצור איזון נכסף. פרשת אהבים תעורר חיכוכים רציניים. ובאמת אין הם מתאימים לחיים ממושכים יחד.

 

אשה שור וגבר טלה:

 

אישיות שונה אחד מהשני. ה"שור" אינו אוהב כשמאיצים בו, והתלהבותו של ה"טלה" מכל דבר, תרתיע אותו. נישואין עשויים לעלות יפה, אבל ה"שור" חייב ללמוד איך להתעלם מגחמותיו המקריות של ה"טלה".

 

אשה טלה וגבר בתולה:

 

התעוזה של ה"טלה" אמורה למצוא חן בעיני ה"בתולה" המסויג, אבל האישיות הפיזית שלהם היא כל כך שונה, שהם צריכים מידה רבה של סובלנות משני הצדדים. ה"טלה" יתרשם מהטאקט, מהעידון והפיקוח העצמי של ה"בתולה". יתכן שה"בתולה" לא יתלהב מהרעיונות השגעוניים של "טלה". הסיכויים לנשואין מוצלחים, באחוזים, הם חמישים על חמישים. עבודה עצמית משני הצדדים תועיל בהחלט.

 

אשה בתולה וגבר טלה:

 

"בתולה" עשויה להימשך אל "טלה" הנועז. אבל "טלה" זקוק לאדם נלהב, ו"בתולה" עצור מכדי שימלא את התפקיד. "טלה" מחפש תמיד הרפתקה, ו"בתולה" נוטה לדבוק בבדוק ובמנוסה. "בתולה" נהנה משיחה מעניינת, "טלה" - מפעילות מלהיבה. נישואין שכמעט בלתי אפשריים, אלא אם כן תהיה עבודה עצמית של בני הזוג.

 

אשה עקרב וגבר טלה:

 

שילוב הפכפכני ביותר. מבחינה פיזית, ה"עקרב" מספק לטלה שיתוף-פעולה נלהב. אבל "טלה" יותר מדי קל-דעת בעיני ה"עקרב" הקנאי. שניהם מרוכזים בעצמם, דינאמיים ושאפתניים. המשיכה ביניהם עשויה להיות חזקה, אבל האינדיבידואליות שלהם תפריד ביניהם. נישואין יהיו עם תנודות קשות.

 

אשה טלה וגבר עקרב:

 

מבחינה פיזית, יהיה מצויין או יהיה מסתכל - קיימות כאן רק שתי האפשרויות האלו. שניהם נתברכו באנרגיה פיזית גדולה, אבל שניהם עצמאיים ושואפים לשלוט. אפילו אם תשרור ביניהם אהבה עזה, לא מן ההכרח שיעמדו במבחן. קנאתו של ה"עקרב" גם היא מהווה סכנה. נשואין לא יציבים בעליל.

 

אשה טלה וגבר טלה:

 

לרוב תשתלט האישה "טלה" על הגבר "טלה", אך הגבר "טלה" לא יוכל להישאר משועבד זמן רב. תיווצר תחרות כשכל אחד מהם ינסה לתת את הטון - דבר שצופן התפוצצויות. וזה יתבטא בחוסר הרמוניה פיזית. לגבי נישואין הסיכויים קלושים מאוד, אלא אם כן תהיה עבודה עצמית מצידם של בני הזוג.

 

אשה טלה וגבר מאזניים:

 

תוקפנותו של ה"טלה" עשויה לחשוף ב"מאזניים" את הצד המורד במוסכמות. ה"טלה" ינסה בוודאי ללכת רחוק, יותר מדי מהר. ה"מאזניים" נוטה לאידיאליזם ומסוגל להתפכח ולהתאכזב. הם צריכים להתרגל להיות עדינים האחד עם השני. נישואין תלויים בספק.

 

אשה מאזניים וגבר טלה:

 

יחסים אלה סובלים ממתיחות הדדית. "טלה" הוא תוקפני וחסר מנוחה. "מאזניים" מחפש שלמות וזקוק לחברים שלווים. הפער בין שני סוגי המזג גורם למריבות שאין להימנע מהן. התחזית לנישואין אינה משביעה רצון.

 

אשה טלה וגבר אריה:

 

ה"טלה" מוצא ב"אריה" הרמוניה. החמימות והפתיחות של ה"אריה" מתמזגת יפה עם "טלה". ה"טלה" חייב להחמיא ל"אריה" על כשרונותיו. "אריה" חייב לא לערער ב"טלה" את רגש הביטחון, כשהוא מנסה לבלום במקצת את נטייתו הטבעית של ה"טלה" להשתלט. אחרת, כל הסימנים מורים על כישלון.

 

אשה אריה וגבר טלה:

 

לזוג זה יש משיכה הדדית טובה. לשניהם מזג משתלהב ומתלהב. כפייתיותו של ה"טלה" ללכת בראש מתנגשת עם להיטותו של ה"אריה" למשול, וזה כמו המאבק בין כוח דוחף ועצם שאינו ניתן להזזה.
מכל מקום, התאמתם הפיזית גדולה היא, ולרוב תחפה על בעיותיהם. נישואין טובים.
 

 

הערה: יש לציין כי כיהודים מאמינים אנחנו יודעים שכל יהודי מחוייב לעבוד על תאוותיו ומידותיו, ואע"פ ש"עיר פרא אדם יוולד", והאדם נולד כשהוא ללא מידות וללא דרך ארץ, הרי שבמהלך השנים הוא אמור לעבוד על עצמו ולתקן את מידותיו. עם זאת, נתונים אלה נועדו לתת ידע מוקדם ולמנוע חיכוך אפשרי עקב אי התאמה בין בני הזוג, ועל מנת לדעת מהיכן נובעים חיכוכים, אם ישנם. ניתוח אופי המזל מעובד ע"פ ספרה של מרטין.

הדפסהוסף תגובה
תגובות
1. מירי (17/04/2012 23:18:15)
2. אבי (17/04/2012 23:19:05)
3. שולמית (17/04/2012 23:19:49)
4. מישהי (17/04/2012 23:21:46)
5. יוסי (17/04/2012 23:22:46)
6. 
איזה יופי לי.. כמעט הכל נכון לגבי!
טלה מאושרת (17/04/2012 23:23:34)
7. 
איפה ההתאמה של טלה לשאר המזלות????
שמואל (17/04/2012 23:24:07)
8. נועל'ה (17/04/2012 23:25:28)
9. 
ישראל מעל המזל-חשוב לזכור את זה
רוחי (17/04/2012 23:26:38)
10. מיכלי המאוהבת (17/04/2012 23:27:59)
11. שרל'ה (17/04/2012 23:29:44)
12. אילה (17/04/2012 23:31:27)
13. ימימה (17/04/2012 23:34:35)
14. בתאל (17/04/2012 23:36:42)
15. 
יש פה הרבה דברים שלא נכונים
דוד (17/04/2012 23:38:59)
16. 
תודה רבה!!!! חיכיתי לזה
שירה (17/04/2012 23:40:22)
17. 
למה אין התאמה של טלה לשאר המזלות?
אלחנן (18/04/2012 15:35:44)
18. 
אחלה מזל!!!!!!!
יודע דבר (18/04/2012 15:36:08)
19. 
מזל טובאבל רק לגברים, לנשים הוא לא משהו.
בתולה (18/04/2012 15:36:59)
20. 
תודה רבה! נהנתי לקרוא!!!!
יוסף חיים (18/04/2012 15:37:36)
21. 
גבר טלה- זה הגבר!!! כל השאר סתם זבל!!!!
יהודה (18/04/2012 15:38:30)
22. 
איפה ההתאמה של טלה לשאר המזלות? שכחתם את זה..
ליאת (25/04/2012 17:09:24)
23. תומר (25/04/2012 17:10:41)
24. 
אומנם מזל טלה מתרגז מהר אבל גם נרגע אפילו מהר יותר...
איתמר (25/04/2012 17:12:40)
25. מישהו (25/04/2012 17:17:50)
26. דגיגה עם נסיון (25/04/2012 17:20:01)
27. מישהו (25/04/2012 17:23:52)
28. דגיגה עם נסיון (25/04/2012 17:27:06)
29. מישהו (25/04/2012 17:29:41)
30. רות (19/07/2012 15:14:41)
31. 
90% ממה שכתוב כאן שטויות
יריב (3/12/2012 14:15:46)
32. 
מאה אחוז ממה שכתוב כאן נכון
אשר (3/12/2012 18:32:05)
33. השכן (17/03/2013 18:47:21)
34. 
איפה ההתאמה של טלה ודגים??
נעמה (27/03/2013 21:06:36)
35. 
אחד לאחד זה הטלה אין וויכוח
טלה (14/04/2015 23:43:46)
36. ארנב (5/01/2016 10:26:02)
37. 
ארנב, תודה על הפניית תשומת הלב
יונית (6/01/2016 11:30:54)
38. הארי (1/01/2018 16:30:12)
39. 
לא חסר כלום, תסתכל טוב
להארי (3/01/2018 14:12:22)
40. טלאית (13/01/2018 22:29:55)
41. 
זה פשוט...-אני
אביגיל (24/05/2020 19:42:25)

אולי תרצה לקרוא גם:

מזל מאזניים, חודש תשרי
מזל בתולה, חודש אלול
מזל עקרב, חודש חשוון
מזל אריה, חודש אב
מזל סרטן, חודש תמוז
מזל גדי, חודש טבת
עבור לתוכן העמוד

 

תשמישי קדושה  | קמיעות  | תפילין  | מזוזות  | קבלה מעשית | הלכה  | פאה או מטפחת | ברכת הצלחה | פרנסה  | פתרון חלומות |  ברכות להריון | ספר הרפואות הגנוז  | סגולות ישראל   | הרב ליאור עזרן |  שבע ברכות  | פרשת השבוע  |  שאל את הרב  | אסטרולוגיה  | אוצר הפנינים | סוכות  | לג בעומר | ראש השנה  | שבועות  | פורים  | טו בשבט  | חנוכה