תרומות
בקשות ברכות ופדיון נפש

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים רשומים

 

מזל תאומים, חודש סיון

3/06/2012 15:15
מזל תאומים. דואר ישראל (הגדל)
מזל תאומים. דואר ישראל

נולדת בחודש סיון? לפניך ניתוח אופי מקיף ומעמיק, לבני מזל תאומים - חודש "סיון" ● תוכל/י לקרוא גם על התאמה בין זוגות, במקרה שאחד מבני הזוג נולד בחודש סיון ● וגם: הסבר על-פי הקבלה על מזל תאומים ● אסטרולוגיה קבלית יהודית - לקרוא ולהחכים

מזל תאומים הוא אחד משנים עשר המזלות שבגלגל המזלות. באסטרולוגיה המערבית, למניינם, "בן מזל תאומים" הוא מי שנולד בין ה-20.5 לבין ה-20.6  (לערך). במסורת היהודית מתייחס מזל תאומים אל חודש סיוון.

מזל תאומים על-פי הקבלה

השלישי בגלגל המזלות, הוא מזל תאומים. בחודש זה ניתנה התורה, ולכן בני מזל זה מתאפיינים בתקשורת. וכן כתב הגאון הרב חיים פלאג'י (מועד לכל חי סימן ח סעיף ד): "לכל מזל אין פה ולשון, ולמזל סיוון יש לו, שניתנה בו תורה, לקיים 'והגית בו יומם ולילה [מצוות לימוד תורה]".
 
תכונת ה"תקשורת" מוטבעת בהם גם משום שיסודם הוא "יסוד האוויר", המקנה לאדם את כח הדיבור, כמ"ש המקובל רבי חיים ויטאל בספרו "שערי קדושה". עליהם לנצל תכונה זו לטובה: לימוד תורה, השכנת שלום, ניחום ועידוד המסכנים. ולהיזהר מלהשתמש בה לרעה: לעקוץ ולקטול אנשים בפיהם, לשון הרע, מחלוקת, שקר, דברים בטלים, וכו'. ואכן, הרב חיים פלאג'י מסיים: "ויגדל עונשו במאד מאד [המדבר דברים אסורים] בחדש הזה, שעושה פגם גדול במזל העליון".
 
לסמל המזל (תאומים) ישנם שני זוגות עיניים, כמו כן בני מזל תאומים רואים את הדברים מבעד לזוג עיניים נוסף: יש להם יכולת מפותחת לראות את שני צדדי המטבע. כלומר, לראות בכל נושא את צדדיו השונים. בקשר לזה אמרו חז"ל, שחבריו של רבי מאיר לא עמדו על סוף דעתו, ולכן לא נקבעה הלכה כמותו, היות והוא היה מסביר פנים לכאן ולכאן, מבאר מדוע מותר ומבאר מדוע אסור.
 
חכמי הקבלה מסרו לנו כי הפרק בתהילים המתאים לבני "מזל תאומים" הינו פרק ק"ז, המתמיד לקרוא פרק זה גורם לפתיחת מזלו. סגולה מהזוהר לפתיחת "מזל תאומים" היא קריאת "ביום השלישי" של קרבנות הנשיאים (במדבר פרק ז פסוקים כד-כט).

אשה שנולדה במזל תאומים - תכונות ואופי

היא כמו ג'ני בבקבוק. בכל פעם שבעלה קורא לה, היא מופיעה לפניו באצטלה אחרת - אשה שונה לחלוטין, שתסקרן אותו, תרנין את ליבו, ותקסים אותו.

היא מסוגלת למשוך תשומת-ליבם של רוב האנשים, כי יודעת היא לנהל שיחה מרנינה, שנונה ומרתקת.

היא גם יודעת להאזין באהדה, ותאזין בתום-לב לבעייתך. ספר לה את שאיפותיך, תשוקותיך, פחדיך, והכן את עצמך לתשובות. יש וסבורים כי זהו צעד יומרני לנסות לפתור בעיות הזולת. אך לא לאישה "תאומים", האוהבת לנתח מצבים, לבתר מניעים, להשיא עצות.

היא מתחברת בנקל, אבל לרוב אינה מעוניינת בקשרים לזמן ממושך,  ובידידות מחייבת יותר. היא תקדיש זמן ותשומת-לב כדי לטפח שימחה בקרב ידידיה. סמוך-נא עליה שתכתוב אותו פתק מהיר ונחמד, שתבצע אותה שיחה טלפונית בזמן המתאים, שתאמר מחמאה הולמת.

היא רוצה שכל חברותיה יחבבוה, אם כי היא עצמה אינה מחבבת את כל אחת. היא תתרעם, אם מישהו יגזול ממנה יותר מדי זמן, או ימשיך להטרידה בבעיה שכבר פתרה אותה- לשביעות רצונה שלה.

היא לא נלאית לחפש אפיקים חדשים לאנרגיה השופעת שלה ולחיות שבה. היא תלך לכל מקום ברגע שמזמינים אותה, מבלי שתשקול את הבעד ואת הנגד, לעיתים קרובות תגמלנה בה החלטות חשובות בזה הרגע. היא נוטה לסמוך על הרפלקסים שלה יותר מאשר על חוש השיפוט.
  
קשה לה להתמיד בעיסוק אחד, כי עיסוקיה ענפים ומתחדשים לבקרים. יותר מכל נמשכת היא לחידושים. כתוצאה מכך, מרגישה היא לעיתים קרובות כי היא בלתי מאורגנת. היא מבטיחה להתחיל ולגמור בעבודה מסוימת, ועשויה לנסות לעמוד בהבטחתה בתום- לב. אינה מסוגלת. כשהיא רק מגיעה למחצית הדרך, היא מתחילה לגעוש ולפרוק עול, להוטה לגלות דרך חדשה וכמוסה המרמזת לה מרחוק באור של שלהוב מרענן.
  
בהיותה אמוציונלית ביותר, עלולה היא לעבור מא' עד ת', באותו פרק זמן שאחרים עוברים מא' ל-ב'. קשה לה לכבול את עצמה לעיסוק מסויים או לתכנית מסויימת.
  
מאידך היא אישה תמהונית ומסובכת, ומאידך היא בת - לוויה עליזה ונחמדה, אישה מתסיסה ומרעננת את חייך. היא גם מסוגלת למצבי רוח של דיכדוך, מטילה ספק בעצמה, פוחדת פחד מוות מהכמוס. כאן זקוקה היא לכתף חזקה כדי להשען עליה.
  
אם כי היא חמימה ורגשנית, יש והיא נחשבת לטיפוס של "דם קר", מכיוון שהיא נוטה לסמוך על האינטליגנציה יותר מאשר על אמוציות. "תאומים" נשלט ע"י מרקורי - הפלנטה השכלית. אתה חייב להבין אותה על המישור האינטלקטואלי הגבוה שלה. אל תנסה להגביל אותה, היא חופשית ברוחה, ואינה כציפור בכלוב הזהב של הגבר. שום דבר לא מרומם את רוחה יותר מאשר כשהיא מגיעה למקום שהיא אוהבת, או כשהיא עוזבת מקום שאינה רוצה בו. זה הדין לגבי יחסיה עם אנשים ומקומות גם יחד.
  
היא דורשת התאמה שכלית מבן זוג, ולא תשפיל עצמה לרדת למעמד נחות. כתוצאה מכך, היא מצליחה יותר כאשת קריירה מאשר כעקרת-בית. אם היא מחליטה, מסוגלת היא לעשות היטב את שני המבצעים, אבל אם מכריחים אותה לבצע את שניהם- היא מיד מתמרדת.

עליך להסביר לה כי "כל כבודה בת מלך פנימה". הקריירה היא רק אמצעי המיועד לעזור לבעל לשבת וללמוד תורה, ואילו טיפוח הבית וחינוך הילדים הוא תפקידה העיקרי של אם בישראל.
  
היא גם תמיד משנה ומארגנת מחדש, מעצבת מחדש ומקשטת, מחפשת מקום חדש לגור בו, מנסה מאכלים חדשים דיאטות חדשות שבאופנה, שעשועים חדשים - אינה מסתפקת במה שמסביבה. כשאינה עסוקה עם עצמה והסובב אותה, היא מנסה להתניע את בעלה, להיטיב איתו. ייתכן ובזאת אפשר להסביר מדוע לפעמים נשארת האישה "תאומים" רווקה עד גיל מאוחר. אינה מסוגלת לתקן את התכונה הזו, כך שבן זוגה חייב להתאים את עצמו אליה. שינויים הם תמצית חייה - הגורם היחיד שאינה מסוגלת לשנותו.
  
היא אוהבת מותרות ותשתדל מאוד להשיגם. אלה המסוגלים לדדות אחריה, ייווכחו לדעת שהחוויה מספקת ביותר. אחרי ככלות הכל, איפה תוכל למצוא אישה המסוגלת להעשיר כ"כ את חייכם? היא מקסימה, מרגיזה - וכולה אשה.

גבר שנולד במזל תאומים - תכונות ואופי

הוא תמיד במעבר ממקום למקום, מאדם אחד לשני, מעיסוק לעיסוק. חסר מנוחה, עצבני; אינו מרוצה כשהוא חי יום ביומו, אדרבה - ינסה לדחוס שבוע או חודש לתוך יום ולחיות על מישורים שונים בבת אחת.
  
מה שלא יעשה עכשיו, הוא משתוקק לעשות משהו אחר. הוא אוהב סתירות; אינך יכולה להיות בטוחה שהוא אפילו מחבב אותך, כי דרכי הביטוי שלו תמיד סותרות זו את זו. אם נדמה לך שאינו יודע אם את חיה או מתה, מן הסתם מודע הוא מאד לנוכחותך. אם הוא שם לב אלייך יותר מדי, בוודאי לא איכפת לו כלל. יהיו רגשותיו כאשר יהיו, הנטיה הראשונית היא לחפות עליהם.
  
אינו יכול לסבול תוכניות מוגדרות. אל תבקשי ממנו שיאכל את כל ארוחותיו בשעות קבועות, או ילך לישון ויקום בזמן קבוע. הוא לא ישתעבד לשעון!
  
יש לו אינטליגנציה לא רגילה, וניחן בכישרון הדיבור. כמה שהוא אוהב לדבר! הוא ישלב נושאים אחדים, וינהל את השיחה עליהם בעת ובעונה אחת.
  
אל תנסי לנצחו בדו-קרב מילולי. יש לו דרכי ביטוי מתוחכמות, ומילים הן נשק שהוא יורה בו בהצלחה.
  
חוסר מנוחה מוזר ניכר גם תוך כדי שיחה איתו, כי הוא קופץ מנושא לנושא. הוא ספונטאני, קולח ומאד הפכפך. נוצר רושם של מגנטיות חשמלית יותר מאשר היעדר פיקוח עצמי, מכיוון שמה שהוא אומר מבריק באור-יקרות זוהר. הוא גבר אינטלקטואלי מקסים ורב-פנים. תמיד הוא מודע בצורה יתרה לתגובות הזולת כלפיו.
  
התלהבותו גורמת לכך שיתעניין ביותר מדי עיסוקים ולכל הכיוונים. מוכיח יוזמה רבה כשהוא מתחיל במבצע. הבעיה היא לשמור על ההליכה בתלם.
  
אינו מגיב היטב כשהוא נוחל מפלה. מאד להוט להאשים את עצמו, ללבות תחושות של דיכאון, שבהן המפלה מצדיקה את הרגשות הכמוסים של תסכול עצמי. ואולם מצבי-רוח כאלה אינם נמשכים הרבה. עניין חדש מבצבץ ומסקרן אותו, והוא מתאושש מהר.
  
הוא מעוניין במשחקים, תחביבים, מיני שעשועים. אוהב הוא לנסוע. הוא עובד חרוץ, אבל רק לתקופה קצרה. והוא מצליח בכל עבודה המזמנת אתגר שכלי. הוא זקוק להפסקות תכופות, חופשות, שבירת שיגרה. ביסודו הוא מעוניין יותר בתחביבים ובשעשועים מאשר בכל עבודה שהיא.

הוא משתעמם בקלות על-ידי שיגרה, ואם יצטרך לחיות חיי שיגרה. עשוי הוא לנטור איבה ולחרחר ריב. תמיד צריך להוכיח את ריבונותו האינטלקטואלית. אם אישה מקבלת זאת על נקלה, תתסכל אותו. הוא רוצה שקצת יתנגדו לו, שקצת ימחו כנגדו וייאבקו - ואז הוא מסתפק בניצחונו.
  
בעייתו הגדולה ביותר: כושר ההחלטה, כי קשה לו ללכת בתלם אחד או להמשיך עד גמר. הוא נחשב לקל-דעת ומלא סתירות. ברגע שהתגבר על אתגר אחד, הוא מתחיל לחפש משהו חדש, שונה- ממש שם מעבר לאופק...
  
והוא הדין גם לגבי התנהגותו בעולם העסקים. לרוב, הוא נחשב למבריק שבין המנהלים, ממש איש רעיונות מצטיין ומוכשר מאד, ומקומו יכירנו בדרג גבוה, אבל הוא לא יישאר בחברה אותו פרק זמן הדרוש כדי לזכות בכבוד ובהצטיינות שכישרונותיו מזמנים לו. הוא יתקוף בעיה התקפת מחץ. התקפת בזק, ישתמש בכל התושיה שלו, ובכל הכישרונות של אלה עובדים למענו. עקרונות העסקים המקובלים לא יפריעו לו, כי אין לו סבלנות לעשיית דברים בדרך המקובלת. לא יעבור זמן רב עד שהעובדים יגלו, כי אין לו גם סבלנות לעשיית דברים בדרך חדשנית, הוא יחפש לו משהו יותר מתקדם. לבסוף ייתקל ביותר מדי התנגדות- ויסתלק לו לדרכו. התפקיד ההולם אותו ביותר הוא ייעוץ בעסקים, מקום שכל הבעיות החדשות הנערמות לבקרים יעסיקו אותו, ולא יצטרך לדאוג לכך שפקודותיו תבוצענה. גבר "תאומים" אוהב לתכנן את האסטרטגיה ולהשאיר את השגרה היום-יומית לאחרים.
  
קשה לו לנהל ענייני כספים. נכסים נשמטים ממנו. כשיש לו יותר מדי כסף בבנק, הוא מתוסכל למנסה למצוא סיבה להיפטר מזה. הוא מוצא לו ביטחון רק באי-ביטחון.
  
בתחילת הנישואין הוא נהדר, כל מה שאישה רוצה לעצמה. אבל המתח הרגשי שלו יורד עד מהרה, וקרוב לוודאי שיצטרך לטעון מחדש את המטען הרגשי כשימצא אישה חדשה ושונה. שמירת דיני הטהרה ככתוב בתורתנו הקדושה, בוודאי יועילו לכך. לעיתים קרובות הרגשות שלו רדודים. העתיד איתו אינו בטוח, ההווה- בהחלט מענג.

מה יכבוש את לבו של בן מזל תאומים?
  
ברגע הראשון תרגישי כאילו הכרת את ה"תאומים" מאז ומתמיד. השיחה מבעבעת עם רעיונות, הברקות, חוויות מעניינות. את צוחקת לפני שאת מודעת לכך. החיים יותר מעניינים מאשר לפני שנפגשתם.
  
תמיד כדאי שה"תאומים" יתהה וינחש. חוסר הוודאות מדרבן אותו. רצוי לנסות לקבוע פגישה שבה הוא או היא לא יידעו לאן אתם הולכים, עד שתגיעו למקום. ויש לדאוג לכך שלא יהיה זה מאכזב מדי לכשתגיעו לשם! אכילה ושתיה עם "תאומים", לא די בהן; זה חייב להיות מקום חדש או בלתי רגיל, לא בהכרח יקר (אם כי לתאומים זה לא איכפת)- אבל זה בהחלט צריך להיות שונה.
  
יש להיות ערניים ותוססים, אם אתם רוצים למשוך "תאומים". אין לגלות לו יותר מדי מהר את העובדה שמוקסמים ממנו. הם מעדיפים קצת מסתורין, ומתייסרים באתגר בהיתקלם באלו המסתייגים ומסתירים מהם דבר- מה. זכרו: ה"תאומים" הינו סקרן ללא תקנה.
  
אין לוותר על אירועים של יום כגון מוזיאון המקדש - או הופעה אנדלוסית, או תערוכות של ספרי קודש חדשים. "תאומים" הוא אינטלקטואלי.
  
בפגישה, רצוי להימנע מהשגרה של המסעדה שבסביבתכם, לכו להרצאה מיוחדת של הרב פנגר. רצוי להציג את ה"תאומים" בפני ידידים שהם סגורים מבחינה חברתית, ואשר את תכונותיהם האמיתיות איש לא חשף. אכן, "תאומים" יחשוף במהרה תכונות האופי ויגלה עובדות מן הרקע שלהם, אשר אפילו ידיד טוב לא ידע עליהן שמץ דבר.
  
יש להניח ל"תאומים" לנהל את השיחה. הם ספונטניים בשיחה של היכרות ראשונית, ומה שדרוש להם זה מאזינים טובים. רצוי לעייף אותם באמצעות הקשבה - והם ידברו עד שיתאהבו בך.
  
גלו עניין בבני משפחותיהם: הסכימי מרצון, אם הללו מציעים ערב ביתי כדי להראות לך דברים משפחתיים, או כשהם מביאים אלבום מתמונות המשפחה. תמיד מותר לך להפעיל את הסטריאו. "תאומים" לא יתנגדו, כי הם מסוגלים לשים לב לשני הדברים גם יחד.
  
אם יש לך דעות קיצוניות או פנטיות בענייני דת או פוליטיקה, אי- אפשר יהיה להסתדר עם "תאומים". הם רואים את כל הצדדים בעיניים מפוכחות. הם ליברליים וסובלניים מטבעם, ואנשים צרי- אופק לא יסתדרו איתם.
  
מה אסור לעשות לבן מזל תאומים?
 
אפשר לסכם את השיטה בעצה אחת: היי משעממת, אל תפתחי עצמך, ואם את בכל זאת נפתחת - ספרי סיפורים מייגעים וממושכים על כל פרט ופרט. "תאומים" יאזין עם הבעה של טובע בחבית של חמאת אגוזים.
  
דוני-נא בנושאים השנויים במחלוקת. "תאומים" שונא מריבות, וכל אותו זמן אל תניחי לו להוציא מילה.

ספרי את בעיותייך בפרטים מוגיעים. "תאומים" חוטף דיכאון כשהוא שומע בעיות.

היי חסרת סבלנות ורתחנית. הם אינם סובלים זאת.
  
תמיד לכו לאותם מקומות, ראו אותם אנשים, עשו אותם דברים, ספרו אותן בדיחות.
  
ציירי הכל בצבעים קודרים. "תאומים" הוא אופטימי לעילא. גלי לו שככל שהמצב גרוע היום, מחר יהיה גרוע יותר.
  
הגבילי והצרי את תנועותיהם. למעשה, המציאי אמתלאות כדי להישאר בבית ערב אחרי ערב, דרשי עזרה בעבודות-הבית - בפרט בעבודות-הבית המשעממות ביותר [האמור בלשון נקבה - מתאים גם לזכר].


התאמה בין זוגות

אשה שור וגבר תאומים:
 
"תאומים"- שהוא כפול, משתנה, הפכפך, רב-צדדי- הפוך מ"שור", שהוא יציב ובעל כושר התמדה. ה"שור" נמשך לצד האמנותי והדמיוני של "תאומים", והסתייגותו של ה"שור" עשויה לשמש אתגר ל"תאומים". על-כל-פנים, "תאומים" יתרגז נוכח תגובותיו האיטיות של ה"שור" והטכניקות החובבניות, חסרות התכלית שלו. סיכויים  עלובים לנשואין, אלא אם כן תהיה עבודה עצמית קשה מצידם של בני הזוג.
 
אשה תאומים וגבר שור:
 
ה"שור" הקנאי והקנייני אינו מסוגל לסבול את ה"תאומים" ההרפתקני. "תאומים" מתרעם ומנסה לברוח מרשתו המצרה של ה"שור" מבחינה פיזית. ה"שור" משעמם מדי לבן ה"תאומים", שמצידו הוא אינו מסוגל להעניק ל"שור" את הביטחון אשר לו הלה זקוק. אם הסקת ששני הסימנים האלה אינם מתאימים. בהחלט צדקת.

אשה תאומים וגבר בתולה:

ה"בתולה" חושב את "תאומים" למאהב שלא התבגר, "תאומים" חושב את ה"בתולה" לעצם בגרון, ולסתם שעמום. אחרי שאש התאווה כבתה, ינדוד ה"בתולה" וימתח עליו ביקורת, וה"תאומים" יחפש לו מסביב שינויים וחידושים. זוג שאינם יכולים לסמוך על עתיד רחוק.

אשה בתולה וגבר תאומים:

הם עשויים להתאים מבחינה פיזית, אך מכל מקום ל"תאומים" יש גישה הרבה יותר אימפולסיבית, ובוודאי לא יוותר לעקרונות של ה"בתולה". "תאומים" זקוק לחופש ולא ייעתר לתשוקת ה"בתולה" לשלוט ולפקח. "בתולה" רואה את ה"תאומים" כקל-דעת וחסר-אחריות. אל לכם לחתום על חוזה נישואין.

אשה טלה וגבר תאומים:

קשר זה עשוי להסעיר, כי שניהם חסרי מנוחה, פעילים, מוכנים לחקור ולחפש. הנטייה של "טלה" לשלוט נבלמת על-ידי זריזותו של ה"תאום". ל"תאומים" אין מעצורים פיזיים, אבל האנרגיה המרוממת שלהם עשויה לחפש לה אפיקים אחרים להגשמה עצמית. נישואין אמורים להכניס את ה"תאומים" למסגרת, ויש סיכויים שיצליחו.

אשה תאומים וגבר טלה:

שניהם מלאי חיים, נלהבים ונהנים מחידושים, לא בנקל ישתעממו. "טלה" יכול לתת ל"תאומים" את הכיוון המוגדר שהוא זקוק לו. "טלה" מתעודד יותר משהוא מתרגז על ש"תאומים" משתגע מפעם לפעם. סיכויים טובים לנישואין.

אשה תאומים וגבר עקרב:

מבחינה פיזית ישנה התאמה, אבל שני אלה מוכיחים שמשיכה פיזית גרידא אינה מספקת. "עקרב" קנאי, "תאומים" קל-דעת. כשה"עקרב" מושך ברסן יותר מדי, ה"תאומים" יתמרד כולו, הפרשה עלולה להסתיים בריב. בנישואין - רק זוג יוצא מגדר הרגיל יצליח להצליח.

אשה עקרב וגבר תאומים:

מבחינה פיזית הם מתאימים, אבל אין זה כל הסיפור כולו. נחוצים ויתורים הדדיים. ה"תאומים" לוקח עניינים בקלות יתרה, בניגוד ל"עקרב" הרציני. ה"עקרב" תקיף בדעתו, ה"תאומים" הפכפך ומשנה דעתו. ה"תאומים" ער מבחינה שכלית, ונהנה להתבלט בכל אירוע חברתי. ה"עקרב" רואה בכך בזבוז זמן שאין לו כפרה. נישואין יהיו קשים.

אשה סרטן וגבר תאומים:

חוסר הביטחון הבסיסי של ה"סרטן" יתערער עוד יותר בשל ה"תאומים", שהוא מטבעו קל-דעת, בלתי יציב ושוחר תענוגות. האנרגיה הפיזית הבלתי מרוסנת של "תאומים" מהווה בעיה אצל ה"סרטן", גורמת לו לתסכולים וקשיים. "סרטן" יהיה קנאי וישתדל להגביל את צעדיו של "תאומים". כתוצאה, יהיה "תאומים" בעל תרעומות. הנישואין יהיו רצופים מתח רגשי, שעלול להיווצר כתוצאה מסתירות רציניות במזג השונה.

אשה תאומים וגבר סרטן:

סכנה נשקפת לזוג. ה"סרטן" רגיש וביישני מכדי שיגלה את רגשותיו האמיתיים. "תאומים" ישחק משחק, בו בזמן שה"סרטן" יקח זאת ברצינות. ה"סרטן" זקוק לתשבחות ולעידוד, בעוד ש"תאומים" עלול להיות גלוי עד לאכזריות. שוני מזגי כזה אמור לשמש מקור תכוף של צרות. הנישואין יתפוררו, אלא אם כן תהיה עבודה עצמית קשה מצידם של בני הזוג.

אשה דגים וגבר תאומים:

שני סימנים בלתי יציבים מהווים תשלובת פיזית רצופת מאבקים. ייתכן ותהיה ביניהם משיכה פיזית, אבל "תאומים" מדי הפכפך ו"דגים" מדי רגיש. חוסר ההתחשבות ש"תאומים" מפגין יפגע ב"דגים". שניהם כל כך אגוצנטריים, עד שיטרחו רק מעט לתקן את המצב. הם זקוקים לבני זוג יותר חזקים ויותר שתלטניים. נישואין אומללים למדי, קרוב לוודאי סוערים. תידרש עבודה עצמית קשה מצידם של בני הזוג.

אשה תאומים וגבר דגים:

"דגים" קצת יותר מדי רגשי לגבי "תאומים", כיוון שהדחף הראשוני שלו הוא ליהנות מהחוויה ולנוע הלאה. דבר זה יוצר אווירה של חשדות וחוסר אימון. ייתכן ותיווצר חיבה אמיתית ביניהם, אבל לבסוף יפורר חוסר הביטחון את הפרשה. נישואין אומללים, אלא אם כן תהיה עבודה עצמית קשה מצידם של בני הזוג.

אשה תאומים וגבר תאומים:

מהנה מאוד כל זמן שזה נמשך, אבל במהרה ייהפך לבלתי יציב. פרט למשיכה פיזית חולפת, כל הסיכויים מצביעים על תוהו-ובוהו. שניהם הרפתקנים, אימפולסיביים. משתעממים על נקלה. נחשול האהבה יהיה סוער ובלתי-יציב ונישואין יגמרו באסון טבע. ואולם, במקרים נדירים כשהדבר פועל, הם הזוג המעניין ביותר שאי-פעם פגשת.

אשה תאומים וגבר דלי:

"תאומים" הרגיש מבין ומעריך את הפנטזיות של ה"דלי". הם עשויים ליהפך לזוג הרפתקנים וחדשניים. הקשר יבוסס בהחלט על הבלתי צפוי. יחסי-האהבה לא תמיד יתפתחו על מי מנוחות, אבל עשויים להיות מרגשים ומוצלחים. גם לאחר מריבות, יישארו ידידים. נישואין אמורים להיות נוחים ונעימים, מבוססים יותר על חיבה עמוקה מאשר על משיכה פיזית.

אשה דלי וגבר תאומים:

מן הסתם ישתלט ה"דלי" על ה"תאומים", וזה האחרון ישלים עם עדיפויותיו של הראשון. "תאומים", הרגשני וההפכפך, רואה ב"דלי" השפעה מאזנת. אם ה"תאומים" יגלה עניין בפעילויותיו החברתיות של ה"דלי", הכל יילך למישרין. נישואין מקסימים.

אשה תאומים וגבר מאזניים:

זיווג מושך ומעניין, שניהם חמים ברגשותיהם. אף אחד מהם אינו קנאי או קנייני, והמזג שלהם עשוי לאזן אחד את השני. שניהם מוכנים לתמרן. בנישואין, אם ה"מאזניים" ישכנע את ה"תאומים" לשמור על הכסף, יש להם סיכוי מצוין לאושר הדדי.

אשה מאזניים וגבר תאומים:

לשניהם קשה להגביל את רגשותיהם. האהבה היא המתניעה את שלום הבית, אבל זוג זה מנער אותה. מחוץ לבעיה זו, הם מהווים זיווג אידיאלי. איש מהם אינו קנאי או קנייני במיוחד. יש להם הרבה תכונות משותפות, ומתאימים הם מאוד. נישואין חמימים ומאושרים.

אשה תאומים וגבר קשת:

שניהם חסרי מנוחה, הפכפכים ומסויגים במקצת בגילוי רגשות. "תאומים" בוודאי ימתח ביקורת על התנהגותו של ה"קשת" בהזדמנויות שונות. ישנן עוד נקודות תורפה ביחסים אלה, אבל מקור חוזק אחד הוא בעובדה שאף אחד מהם אינו תובעני או קנייני. שניהם חייבים להתאמץ קשה כדי לשמור על נישואיהם, ואם יעשו זאת- יצליחו.

אשה קשת וגבר תאומים:

הם יותר מדי חסרי מנוחה וחסרי שורשים מכדי שתהיה ביניהם התאמה אמיתית. במהירות יפתחו עיסוקים חדשים וייסחפו אחריהם. שניהם אוהבים בידור ונהנים האחד מהשני רק לזמן-מה. כמעט חסר סיכוי, אבל במקרים נדירים אפשר שיתלהבו זה מזה.

אשה תאומים וגבר אריה:

ה"אריה" טוב-הלב והנדיב הוא כחומר ביד היוצר אצל ה"תאומים"- והוא נהנה מזה! ה"תאומים" הוא רב-גוני ונבון בזוגיות, ו"אריה" ייענה לו בהערצה ובחיבה. "אריה" יניח ל"תאומים" ללכת בדרכו שלו, ללא נרגנות או חשדנות. זיווג אידיאלי. סיכויים טובים לנישואין.

אשה אריה וגבר תאומים:

"תאומים" חייב להיות נבון כדי לשעבד את ה"אריה", כי בו בזמן שה"אריה" הוא נוח וסובלני, דרישות יתירות אינם הולמים את חזותו המלכותית. הדחף הטבעי של בני "תאומים" למצוא דרך להתמודד במצבים עשוי לעזור להם. "אריה" מוקסם, לפעמים גם מרוגז, מהתנהגותו של "תאומים". מכיוון שה"אריה" הינו אישיות חזקה יותר, הוא ישלוט בלא התאמצות. נישואין טובים.

הערה: יש לציין כי כיהודים מאמינים אנחנו יודעים שכל יהודי מחוייב לעבוד על תאוותיו ומידותיו, ואע"פ ש"עיר פרא אדם יוולד", והאדם נולד כשהוא ללא מידות וללא דרך ארץ, הרי שבמהלך השנים הוא אמור לעבוד על עצמו ולתקן את מידותיו. עם זאת, נתונים אלה נועדו לתת ידע מוקדם ולמנוע חיכוך אפשרי עקב אי התאמה בין בני הזוג, ועל מנת לדעת מהיכן נובעים חיכוכים, אם ישנם. ניתוח אופי המזל מעובד ע"פ ספרה של מרטין.

הדפסהוסף תגובה
תגובות
1. 
מעולה! אהבתי
מירי (9/06/2012 21:24:23)
2. 
פשוט מדיוק! אני תאומים ותיארתם אותי בדיוק!
שולמית (9/06/2012 21:25:50)
3. 
תכונת המפתח של תאומים- פיצול אישיות רצינית!!!!!!!
יודעת דבר (9/06/2012 21:26:24)
4. לאה (9/06/2012 21:27:13)
5. סיגל (9/06/2012 21:27:43)
6. אמא מאושרת (9/06/2012 21:28:36)
7. 
אהבתי את הקטע של מה אסור לעשות לבן מזל תאומים...
שלומי (9/06/2012 21:29:13)
8. שלמה (9/06/2012 21:32:15)
9. אפרת (9/06/2012 21:33:20)
10. יעלי (9/06/2012 21:34:34)
11. 
תאומים באמת שונא מריבות! ממש נכון
אבי (9/06/2012 21:35:14)
12. 
באמת בעלי הראשון לא היה אדם דתי, זה גם יכול להיות קשור..
אפרת (9/06/2012 21:35:47)
13. 
תאומים הם בעלי אישיות חמה וכובשת! תמיד נחמד לצידם, הכרתי כמה תאומים ועם כולם הסתדרתי.
מזל אריה (9/06/2012 21:36:52)
14. 
למה לא הבאיו התאמה של תאומים לשאר המזלות?
מרים (9/06/2012 21:37:28)
15. נועה (9/06/2012 21:39:11)
16. בתאל (9/06/2012 21:40:11)
17. שרל'ה (9/06/2012 21:42:11)
18. שירה (9/06/2012 21:43:16)
19. 
נהנתי לקרוא, ממש תודה
דוד המלך (10/06/2012 12:44:17)
20. 
תאומים עם מאזנים וקשת הולך הכי הכי טוב ביחד!
בעל נסיון (10/06/2012 12:45:19)
21. i DoNt ThiNk So (10/06/2012 16:15:06)
22. •••MoRaN••• (10/06/2012 16:16)
23. ANGEL13 המקורית (10/06/2012 16:20:20)
24. Msummer (10/06/2012 16:20:48)
25. מרלנננננה (10/06/2012 16:21:21)
26. עדידושית הנסיכה (10/06/2012 16:21:56)
27. LCA (10/06/2012 16:22:42)
28. מירי (10/06/2012 16:24)
29. passion1206 (10/06/2012 16:24:53)
30. kooty01 (10/06/2012 16:25:16)
31.  בואנה אני בונבונה2 (10/06/2012 16:26:04)
32. בובה שכמוני (10/06/2012 16:26:29)
33. מיקי (10/06/2012 16:26:53)
34. cre5 (10/06/2012 16:27:22)
35. במבה (10/06/2012 16:27:47)
36. eliord18 (10/06/2012 16:28:40)
37. hen gal (10/06/2012 16:29:18)
38. roni loves (10/06/2012 16:31:52)
39.  אורושששש המתוקה (10/06/2012 16:32:30)
40. ukyaniv (10/06/2012 16:33:09)
41. miss sharon1 (10/06/2012 16:34:08)
42. NastyAngel (10/06/2012 16:35:09)
43. שירה (11/06/2012 15:47:18)
44. 
מזל טוב לכל חוגגי יום הולדת החודש...
נועה (19/05/2013 17:15:09)
45. 
וואו בדיוק עלי תודהה
חיה (19/05/2013 17:15:47)
46. devid.123 (2/01/2014 03:43:11)
47. אני (27/02/2015 20:20:43)
48. droraboota (9/07/2015 14:54:53)
49. בת מזל תאומים (17/01/2016 06:19:41)
50. בתי (24/01/2018 13:56:07)
51. בניש (20/02/2022 22:25:31)

אולי תרצה לקרוא גם:

מזל מאזניים, חודש תשרי
מזל בתולה, חודש אלול
מזל עקרב, חודש חשוון
מזל אריה, חודש אב
מזל סרטן, חודש תמוז
מזל גדי, חודש טבת
עבור לתוכן העמוד

 

תשמישי קדושה  | קמיעות  | תפילין  | מזוזות  | קבלה מעשית | הלכה  | פאה או מטפחת | ברכת הצלחה | פרנסה  | פתרון חלומות |  ברכות להריון | ספר הרפואות הגנוז  | סגולות ישראל   | הרב ליאור עזרן |  שבע ברכות  | פרשת השבוע  |  שאל את הרב  | אסטרולוגיה  | אוצר הפנינים | סוכות  | לג בעומר | ראש השנה  | שבועות  | פורים  | טו בשבט  | חנוכה