תרומות
בקשות ברכות ופדיון נפש

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים רשומים

 

מזל שור, חודש אייר

6/05/2012 17:05
מזל שור. דואר ישראל (הגדל)
מזל שור. דואר ישראל

נולדת בחודש אייר? לפניך ניתוח אופי מקיף ומעמיק, לבני מזל שור - חודש "אייר" ● תוכל/י לקרוא גם על התאמה בין זוגות, במקרה שאחד מבני הזוג נולד בחודש אייר ● וגם: הסבר על-פי הקבלה על מזל שור ● אסטרולוגיה קבלית יהודית - לקרוא ולהחכים

מזל שור הוא אחד משנים עשר המזלות שבגלגל המזלות. באסטרולוגיה המערבית, למניינם, "בן מזל שור" הוא מי שנולד בין ה-20.4 לבין ה-20.5 (לערך). במסורת היהודית מתייחס מזל שור אל חודש אייר.

מזל שור על-פי הקבלה

השני בגלגל המזלות, הוא מזל שור. התבוננו במזל החודש "שור" (חזק ואיטי), וביסוד החודש "אדמה" (קר, יבש, נוקשה) ותקבלו את התכונות הבאות, טיפוס חזק, סבלני, מתמיד ועקשן.
 
חכמי הקבלה מסרו לנו כי הפרק בתהילים המתאים לבני "מזל שור" הינו פרק צ"ה, המתמיד לקרוא פרק זה גורם לפתיחת מזלו. סגולה מהזוהר לפתיחת "מזל שור", היא קריאת "ביום השני" של קרבנות הנשיאים (במדבר פרק ז פסוקים יח-כג).

אשה שנולדה במזל שור - תכונות ואופי

יודעת היא להיות נשית ומושכת, אך בוחרת רק בגברים ספורים. היא סומכת על האינטואיציות שלה, בפוגשה בעל פוטנציאלי, ואינטואיציות אלו עשויות להיות מסובכות ועמוקות. ללב סיבות משלו.
  
היא סנטימנטאלית למדי ומהר היא נעשית קניינית. היא קנאית מטיבעה, מסוגלת לביים סצינה סוערת שתבייש את הטוב במומחים ליצירת פעלולים מיוחדים. אם היא מרגישה שהזניחו אותה או הפקירוה, לא תטרח לנקוט באמצעים בלתי ישירים, או ללכת סחור סחור. אדרבא- היא תגיד בדיוק מה שבדעתה. מסוגלת היא לנפץ כלים על ראשך, רק כדי להדגיש מה היא מרגישה.
  
אשה "שור" יודעת מה היא רוצה, וכשהיא קשת- עורף, מסוגלת היא להיות בלתי הגיונית. אם היא מעוניינת להשיג משהו, היא מרהיבה עוז לבצע זאת - אפילו תיאלץ להזיל דמעות, לאיים או להשליך חפצים. אם אתה נשוי לאשה "שור", הייה מוכן לוותר.
  
משנתבזתה, היא אוייב רע. היא תשתמש בכל נשק שברשותה כדי להתנקם. מאידך, מוכנה היא להעניק ולקחת באותה מידה. היא יודעת לאהוב עם כל הלב, אבל ניחנה בערמומיות טבעית, במהירות היא חושפת רמאויות, ונענית באופן אינסטינקטיבי לכנות שבאחרים.
  
היא סומכת על רגשותיה. יש ואנשים עושים טעות וסבורים שהם מבינים את רמת האינטליגנציה שלה - ולא היא: אין זו אינטליגנציה המתבלטת בשיחה מתוחכמת במסיבות חברתיות. יש לה אינטליגנציה נדירה יותר. היא יודעת שבכדי לחשוף את האמת, אתה חייב לסמוך על האינטואיציה שלך.
  
היא מעשית, לא אידיאליסטית. לא תראה איך היא חולמת על אביר על סוס לבן, כשגבר בר-השגה הרבה יותר נמצא ממש מעבר לפינה. אינה מאמינה באהבה אפלטונית. לגביה, קיימת האהבה אך ורק בהקשר למשיכה פיזית.
  
כשהיא צעירה, היא להוטה ללמוד על "החיים". ככל שהיא לומדת יותר על הגברים, כן נעשית היא בררנית יותר ויותר בבחירת בעלה לעתיד. היא מתווה לעצמה הנחיות, ואם הגבר אינו מתאים להן, לא תיתן לו הזדמנויות יתרות.
  
אשה במזל "שור" מתלבשת יפה, בטעם טוב, אך לא בהגזמה. היא יודעת איך לקנות בתחומי אפשרותיה, ולהפיק את התועלת המירבית ממה שהיא קונה. היא אוהבת תכשיטים, תכופות היא עונדת טבעות, עגילים, ובעיקר מעדיפה היא ענקים לצוואר. העורף והצוואר אצלה רגישים מאוד, והיא שואבת הנאה מיוחדת מעיטורם וטיפוחם של שני אלה.
  
היא אוהבת מותרות. גבר המסוגל להציפה בפרוות ובאבני-חן, ולהרעיף עליה מותרות מוחשיים אחרים, ישבה את ליבה לצמיתות.
  
הצרה היא, שהיא מסוגלת להיעשות רשלנית. כשהיא מרגישה איתך בנוח, בטוחה בעצמה, היא נעשית עצלה, רשלנית בלבושה, מאחרת לפגישותיה. היא נהנית ממאכל וממשקה, ולכן נוטה היא להתעגל, ואפילו להשמין. בכל אישה "שור" רזה חבויה גם שמנה, החותרת להגיח החוצה.
  
היא זקוקה לבטא את ריגשותיה החמים, ותעשה זאת לאחר נישואיה. היא משתוקקת למישהו מהימן שיעמוד לצידה. גברים חלשי - אופי אינם מושכים אותה. מכל מקום, היא נוטה להתייחס לבעלה כאל נכס שלה, ולא תתאמץ הרבה כדי להבטיח את נאמנותו.
  
אם כי תגובותיה חזקות, הפיקוח העצמי שלה חזק יותר. לעיתים רחוקות תפגין רגשות ברבים. ואם גם מסוגל אתה לעורר אותה, עלולה היא להתכחש לעצמה, ולהתאפק כל זמן שהשכל הישר שלה מכתיב לה זאת.
  
אישה "שור" עשויה להיראות שברירית וחסרת ישע- ולא היא. היא תמיד עקשנית ובעלת התמדה.
  
היא מבשלת היטב, ועשויה להיות אישה טובה, כי היא מאוד נאמנה ויודעת איך לאהוב. על-כל-פנים, אזהרה קטנה: אף פעם היא לא תשכח, אם עשית טעות. אל תתחיל איתה. תתחרט על כך.
 
גבר שנולד במזל שור - תכונות ואופי

סבלני אבל חזק - זהו תיאור מתאים ל"שור". הוא יתמהמה עד שיחליט מה שהוא רוצה. אבל לעולם לא יוותר עד שישיג מטרתו.
  
איתו אל תנסי להיות ישירה - חבל על המאמצים. הוא יידע שאת פשוט מתגרה בו. ככל שאת מרבה להתגרות בו, כן נעשה הוא עקשן יותר.

אם את קצת מכירה את בן זוגך, את יודעת שהוא קשה-עורף. זהו למעשה הסימן העיקש ביותר של גלגל המזלות. אל תנסי להתנגח בו, כי לא ייכנע. אולי ינסה את כושר השיכנוע שלו, אם יש לו גישה אינטלקטואלית, אבל במדית הצורך- הוא יקח את ההגה. אם הוא הטיפוס הפיזי, ואת מעמידה קשיים בדרכו, יבהיר לך את צרכיו בעוצמה יתרה. הגבר "שור" הוא פיזי. זהו חלק מהמשיכה שלו. הוא על הקרקע, חומרני.
  
הוא אוהב אוכל טוב ומשקה טוב. למעשה, יש לו לעיתים קרובות בעיות עם המשקל. אינו אוכל רק משום שהוא רעב ואיתנו שותה, רק כי הוא צמא. הוא לועס ונהנה מכל כפית... הוא אינו מסתפק אפילו בטוב שבטוב, או בשפע, תיאבונו אינו יודעים גבולות. הוא גבר אמיתי בעולם של ממש.
  
אפשר לזקוף את נוקשות המחץ שלו גם לעובדה, שהוא כ"כ בטוח בעצמו, ביטחון ללא מצרים; אינו צריך להוכיח את עצמו, כפי שגברים כה רבים עושים.
  
כשיש לך פגישה עם "שור", תיהני מאוד. לא תצטרכי להעמיד פנים שאת מישהי שונה ממה שאת באמת. הוא ישכנע אותך שאת נפלאה כמות שאת.
  
"שור" מבין בהחלט את ערך הכסף, ורוצה להפיק מלוא ההנאה. לא תוכלי למכור אותו - הוא צריך לקנות, והוא צריך להשתכנע בטרם יפתח את ארנקו. אף אחד לא יעזור ל"שור" להיפטר מכספו, פרט ל"שור" עצמו. הוא יוציא כסף מתוך היגיון בריא, ויקבל בחזרה את מלוא הערך, טבין ותקילין, גם יודע הוא לחסוך ליום המחר. והנה הפתעה! יהלומים יקרים שתמיד נכספת אליהם, או זוג כרטיסים במחלקה ראשונה בטיול מסביב לעולם.
  
לגברים שהשמש שלהם ב"שור", לרוב, היגיון בריא, הם קונסטרוקטיביים ויציבים, ואינם מפחדים מעבודה קשה. מכשולים בדרכם רק מוסיפים לעקשנותם.
  
על אף החיוניות השופעת ממנו, ברגע שהוא חולה, כושר ההתאוששות שלו איטי וממושך. מאידך, הוא נוטה להשגיח על עצמו יותר מאשר יתר הסימנים. באופן אינסטיקטיבי, הוא מרגיש שהוא חייב להישאר בריא.
  
אל תנסי לומר לו לאן ללכת או מה לעשות, ולא תצטרכי לומר לו מה שאת רוצה. הוא אינו זקוק לדעת מה את רוצה בכדי לעשות מה שאת רוצה.
  
מה שלא תעשי אל לך להרגיז גבר "שור", הוא אינו מהיר-חימה, אבל ברגע שהתרגז - כולו חימה. לסלוח ולשכוח קשה לו.
  
הגבר "שור" עשוי להיות קנאי. הוא רוצה לדבוק בכל נכסיו וקנייניו. הוא אספן עיקבי ושונא להיפטר ממשהו - ואפילו אם אינו חושב שזה משהו מיוחד.

יש לו נטיה לביקורת יתר. הוא סובלני רק לגבי אנשים שאינם נוגעים לרגשותיו.
  
הוא עיקש למדי ומסוגל להיאבק אפילו כשהוא נמצא מפסיד, אבל רק לעיתים רחוקות יעשה משהו בשביל אחרים. הוא יותר מדי מרוכז בעצמו.
  
"שור" שנולד בשבועיים הראשונים של הסימן, הוא לרוב חסר סבלנות. הוא רוצה תוצאות מיידיות. הם יחתרו קשות להגיע למטרות, אבל תכופות יבזבזו אנרגיה, תנועות מיותרות, ותוך כדי התרגשות מיותרת. ואגב כך- ינפצו חפצים קטנים שייתקלו בהם בדרכם.
  
"השור" שנולד בשבועיים האחרונים בסימן, הוא יותר פזיז ונמהר. דרכו היא פחות ישירה ויותר עם חתחתים, כך שלא תמיד הוא מגיע אל היעד הרצוי.
  
למדי מלוחם שוורים איך להתנהג עם שור גברי כזה. לוחם השוורים מניח לשור להישאר בחלק משלו של הזירה, ואינו פולש לשם. הוא מפתה, לא מאלץ את השור לבוא אליו.
  
"שור" הוא בעל רצון חזק, בהמי מאוד, קנייני ורגשני עד מאוד. אם ניחנת בהבנה ובסבלנות, ובפרט אם נהנית את מחסינותו של גבר, גבר המגונן עלייך - זהו הגבר שלך.

מה יכבוש את לבו של בן מזל שור?
   
לא תמצאו "שור" במרכז חיי החברה. הביטו מסביב וחפשו מישהו השולט שלטון עצמי מלא, אם כי הוא שקט ושליו. לעיתים קרובות תכירו "שור" על-פי קולו, שהוא נמוך, מגוון, מרגיע לאוזן. או התבוננו בתגובת הנוכחים לגבי אירוע מתסכל: הערה חסרת טאקט, תנועה פתאומית ומסורבלת- אפר סיגריה שנפל, או משקה שנשפך. האדם שכמעט לא הניד עפעף- זהו "שור".
  
יש לגשת היישר אל ה"שור", אם מחפשים נאות במידבר של אנשים חסרי ביטחון ושטופי להג. כאן לא יימצאו פיתולים חברתיים כגון אלה.
  
יוצאים לאכול במסעדה? ניחוח האוכל הטעים והמעודן, היין המובחר- כל אלה יוצרים אצל ה"שור" שלך אווירה חיובית לגביך. קח אישה "שור" למסעדה טובה, שתיהנה מהרטבים, התבלינים ומהאווירה. יש להעדיף מסעדה גדולה, מהודרת ומרהיבה, שהמנות בה גדושות. ל"שור" תיאבון עצום.
  
גבר "שור" נהנה מאווירה ביתית, המוכיחה שאת עושה מאמץ מיוחד לרצותו.

האמרה הנושנה שהדרך אל לב הגבר היא באמצעות הקיבה, נכתבה, מן הסתם, בידי סופר שנתכוון לתאר גבר "שור".
  
מאידך, בעוד שה"שור" אוהב אוכל טוב ומשקה מובחר. הוא שונא לבזבז כסף סתם כך. המסעדה הטובה אינה חייבת בהכרח להיות יקרה מדי, והאדם (גבר או אישה) חייב לקבל תמורה מלאה על מה שביזבז. היא תעריך אותך, אם תנהג בכסף בתבונה. גם הוא יעריך את בישולך הביתי, בתנאי שלא זרקת כסף לריק על בשר יקר להכנה, אלא הצלחת לבשל גולש טעים מנתחי בשר זולים יותר.
  
מכל מקום, לא לשקר ולא להגזים בנידון. "שור" מתעב שקרנים ומסוגל לעמוד על טיבם.
  
אם את מתכננת להעניק מתנה לאדם בסימן "שור", רצוי משהו בעל ערך מעשי, אבל עם נופך נוסף. מעיל-ערב במד מהודר המתאים גם כמעיל גשם, יענה בדיוק על צריכה של האישה במזל "שור". לדבר "שור" טעם גברי ביותר והוא גם שמרני. מכיוון שהגרון והצוואר הם האיזורים הרגישים, ישמח בצעיף של קאשמיר או של משי עבה.

אל לך לשכוח: הם אינם מסוגלים לחיות רק על אהבה עצמית, וזקוקים להוכחות חותכות של אהבה מצד הזולת. אם באמת ובתמים יש לך רגש אליו (או אליה), נא להפגין זאת- שיידעו ויראו.

מה אסור לעשות לבן מזל שור?
 
כשאי-אפשר לספק את הצרכים החומריים של ה"שור", עלול הקשר להתקרר. "האישה "שור", שלא באה על סיפוקה, על-אף שהיא מסוגלת לגלות הבנה, לא תתמיד איתך, אדוני, הרבה זמן.
  
אם תרמזי לגבר "שור", כי לפעמים את מעדיפה לשבת בשקט ולהאזין למוסיקה טובה, הוא ימצא לו במהרה אשה אחרת.
  
תוכלי לנהוג בניגוד לאופי ה"שור". אפשר להפגין בזבזנות, להגיש כריכים קרים וחסרי טעם, ללבוש בגדים גרועים ומהוהים, להעיר הערות גסות וחסרות טאקט.
  
אין להניח ל"שור" להדריך אותך על-פי דרכו, אדרבא- יש לעמוד על שלך בתוקף.

בוויכוח מוטב לנסות בכל הכוח לשנות את דרך החשיבה של ה"שור", לנהוג בגסות בדיבור, בבזבזנות בכל השטחים.

להוציא את ה"שור" לעיתים קרובות מהבית בכל תירוץ שהוא, כדי להימצא בין אנשים, אל לך לשכוח להזמין את הקרובים יחד איתכם.

התאמה בין זוגות

אשה שור וגבר תאומים:
 
"תאומים"- שהוא כפול, משתנה, הפכפך, רב-צדדי- הפוך מ"שור", שהוא יציב ובעל כושר התמדה. ה"שור" נמשך לצד האמנותי והדמיוני של "תאומים", והסתייגותו של ה"שור" עשויה לשמש אתגר ל"תאומים". על-כל-פנים, "תאומים" יתרגז נוכח תגובותיו האיטיות של ה"שור" והטכניקות החובבניות, חסרות התכלית שלו. סיכויים  עלובים לנשואין, אלא אם כן תהיה עבודה עצמית קשה מצידם של בני הזוג.
 
אשה תאומים וגבר שור:
 
ה"שור" הקנאי והקנייני אינו מסוגל לסבול את ה"תאומים" ההרפתקני. "תאומים" מתרעם ומנסה לברוח מרשתו המצרה של ה"שור" מבחינה פיזית. ה"שור" משעמם מדי לבן ה"תאומים", שמצידו הוא אינו מסוגל להעניק ל"שור" את הביטחון אשר לו הלה זקוק. אם הסקת ששני הסימנים האלה אינם מתאימים. בהחלט צדקת.

אשה טלה וגבר שור:

"טלה" רוצה לתנות אהבים מתוך דחף ראשוני. המתינות והזהירות של ה"שור", שלרוב אינו פועל מתוך דחף ראשוני, עשויות לעורר רוגז. אם ה"שור" מסוגל להניח ל"טלה" ללכת בראש, יוכל לגלות אפשרויות חדשות של הנאה מינית. אחרת, קשה ליצור איזון נכסף. פרשת אהבים תעורר חיכוכים רציניים. ובאמת אין הם מתאימים לחיים ממושכים יחד.

אשה שור וגבר טלה:

אישיות שונה אחד מהשני. ה"שור" אינו אוהב כשמאיצים בו, והתלהבותו של ה"טלה" מכל דבר, תרתיע אותו. נישואין עשויים לעלות יפה, אבל ה"שור" חייב ללמוד איך להתעלם מגחמותיו המקריות של ה"טלה".

אשה דגים וגבר שור:

שניהם חושניים כמעט במידה שווה, אבל ה"שור", שהוא מציאותי ועומד על הקרקע בשתי רגליו, אינו מסוגל להעניק ל"דגים", הרגיש שברגישים, אותה שימת-לב מיוחדת שלה הוא זקוק. אם ה"שור" יקבל את ה"דגים" בדרך מעשית, ייפגע ה"דגים", שהוא הרבה יותר רגשי וסנטימנטלי. אם יתגברו על בעיה זאת, או אז ישנם סיכויים טובים. נישואין סבירים וחושניים.

אשה שור וגבר דגים:

ל"דגים" מזג הפכפכני, בלתי צפוי. ה"שור" עלול להדגיש שקשה לו לטפל בכך. על-ידי סיוע ל"דגים" להמחיש את הרצונות של זה, ועידוד עיקש אם כי מנומס, יוכל ה"שור" לעורר את הפתיחות והנכונות של ה"דגים" לשתף פעולה. הצלחת ההסדר תלויה ב"שור". ישנם סיכויים טובים לנישואין בני-קיימא נלהבים.

אשה שור וגבר דלי:

ה"דלי" החטטני אינו כל כך מעוניין בצביון הגשמי, הוא יעדיף להתקשר במישור השכלי. אבל זה לא יספק את ה"שור". ה"דלי" עשוי, אפוא, להרגיש שה"שור" תובעני מדי. נשואין בלתי מוצלחים.

אשה דלי וגבר שור:

ה"שור" נבוך מגישתו הרשלנית של ה"דלי" אל הגשמיות, ואינו יודע איך להתמודד עם זאת. ה"שור" אינו משתוקק רק לידידות, שעה שה"דלי" להוט להפוך את בן (בת) הזוג לידיד(ה). ה"דלי" יותר מדי נסחף לפעילויות חוץ מכדי שיתאים למזגו הביתי של ה"שור". התנגחויות תכופות בתחום האישיות בין שני מזלות בעלי רצון חזק, שאינם מסוגלים להתפשר. ויבראציות שליליות לתקופת זמן ארוכה.

אשה עקרב וגבר שור:

לשניהם כושר התמדה ומשיכה פיזית. אבל הם יצטרכו ליישר את הידורי האישיות שלהם, אם רוצים הם לחבב זה את זה לאורך זמן. ה"עקרב" בז לעצלות וביסודו הוא חסכוני. ה"שור" הוא עצלני ונוטה לבזבז את הכסף אשר הרוויח. שניהם גאים, עקשנים, שתלטנים. נישואין - בספק רב, אלא אם כן תהיה עבודה עצמית מאומצת של בני הזוג, ובס"ד יצליחו.

אשה שור וגבר עקרב:

יש להם משיכה פיזית מצויינת. גם אין לאף אחד מהם צורך מיוחד לחפש הרפתקות מחוץ לבית. אם "שור" מתרגז, הוא עלול להיות קשה-עורף, ואילו מחמתו של ה"עקרב", כשזו מתעוררת, צריכים כל יתר הסימנים להישמר. נשואין יכולים להצליח רק בזכות סובלנות עילאית.

אשה שור וגבר גדי:

לשניהם משיכה פיזית שווה. שניהם גם יחד אינם מעוניינים בשום דבר חריג. ה"שור" לא יזדהה עם סודיותו של ה"גדי" במה שנוגע לציפיותיו, ואילו ה"גדי" לא יסבול את ניסיונותיו של ה"שור" לקחת מה שהוא רוצה. לא תהיה הרבה רומנטיקה בין שני אלה, אבל מסוגלים הם לשותפות טובה וממושכת.

אשה גדי וגבר שור:

שניהם מעדיפים לשבת בבית, ולאו דווקא להתהולל בחוץ. שניהם מעריכים כסף, שניהם חושבים שהביטחון הכלכלי הינו מעל לכל. ל"שור" יש סבלנות, ו"גדי" מוכן לעבוד למטרה המשותפת של ההנאה הדדית. גם שאפתנותו של ה"גדי" עולה בקנה אחד עם כושר ההחלטה של ה"שור". ויבראציות חיוביות לכל אורך החזית.

אשה שור וגבר שור:

הם אינם בהכרח מתאימים מבחינה פיזית. האישה נוטה להיות סנטימנטלית באהבה, הגבר- יותר על הקרקע. הגבר "שור" עלול לפזול הצידה, וצריך עבודה עצמית כדי לא לאבד את חיי העוה"ב ברגע. האישה "שור", מצד שני, שונאת כשמרמים או מזניחים אותה. לגבי נישואין התחזיות הן מעורבות.

אשה שור וגבר קשת:

הסכנה היא שה"שור" ינסה לכבול ולבלום את ה"קשת" העצמאי. זה בלתי אפשרי. ה"שור" החומרי מטבעו ייהנה מה"קשת" החומרני מטבעו, אבל יוקנט כשייווכח לדעת כי ה"קשת" מחפש אהבה בכל מקום שימצאנה. הם ייהנו אחד מהשני, ואולם ה"קשת" קל-הדעת עלול שלא לספק את הסחורה. נישואין תלויים בספק.
 
אשה קשת וגבר שור:

"שור" רוצה לשלוט, ו"קשת" לא יסכים לכך. טבעו המעשי ואוהב הבית של "שור" מתנגש באופיו ההרפתקני וחסר המנוחה של "קשת". למפגש קצר דרושה משמעת עצמית, קל וחומר לנישואין, שזקוקים לנס.

אשה סרטן וגבר שור:

"סרטן" תורם רגישות ודימיון לייחוד כזה. שניהם אינם נזקקים לאתגרים מבחוץ כדי שישבעו נחת. "שור" מסוגל להבין את מצבי-הרוח המשתנים של "סרטן" , ויעזור ליישר את ההדורין. אם ה"שור" מראה התחשבות, גם ה"סרטן" ייענה בהתאם. אם יתחשבו האחד במצבי-הרוח של השני, יהיו סיכויים טובים לנישואין מוצלחים.

אשה שור וגבר סרטן:

ה"שור" רואה את ה"סרטן" בבחינת בן זוג רומנטי ומרגש. יציבותו של ה"שור" אינה נפגמת בשל מצבי-הרוח של "סרטן", ודבקותו במטרה מגשרת עם נטיית ה"סרטן" להסס ולהסתייג בתחילה מיחסי קרבה. לשניהם תשוקה חזקה לחיים ריגשיים סוערים. אם הצד הפיזי חיובי, יהיו נישואין מוצלחים.

אשה שור וגבר אריה:

ה"שור" יצטרך להיכנע לתסביך הגדלות של ה"אריה". ה"אריה" נוטל לעצמו את הזכות והמקום לשמש ציר מרכזי בחיי בן (בת) הזוג.  ה"אריה" מלא חיים ויודע להעניק לזולתו. ה"שור" נוטה להישאר מפוכח ואנוכי. "אריה" חייב לתת את הטון בכל דבר. לפעמים "אריה" מתקשה להתרצות, ובשל כך אין הם זיווג מתאים לאורך ימים.

אשה אריה וגבר שור:

הדואט הרומנטי שלהם עלול ליהפך למלחמת התנצחות מילולית. שניהם איתנים בדעתם ועומדים על שלהם, כך שתחרות הרצונות עלולה להוליד התפוצצות. ה"אריה" שוקק-החיים ירגיז את ה"שור", שהוא שלוו ושאנן. מאידך, ה"אריה" יתרעם תמיד על קמצנותו של "השור". נישואין מוטלים בספק.

אשה שור וגבר מאזניים:

"מאזניים" יעניק לחיים המשותפים הרבה חום ורגש, והריכוז הדרוש כדי לנתח ולפתור את הבעיות הפיזיות. "מאזניים" מסוגל לעשות מאמץ יתר בכדי לספק ולרכך. "שור" גם הוא בעל כושר התמדה, כך שהסיכויים טובים לסיפוק הדדי בשטח זה. ה"שור" יכול להיות היוזם בכל ענין. סיכויים טובים לנישואין.

אשה מאזניים וגבר שור:

"שור" יותר מדי קנייני וריאלי בעיני "מאזניים" הרומנטי. "מאזניים" עלול לעורר בו קינאה. מבחינה פיזית הם תואמים זה את זה, זה עוזר. "מאזניים" מתחשב, מבין ויתמודד עם מזגו מול עקשנותו של ה"שור". נטייתו של "מאזניים" לקלות-דעת עשויה לגרום ל"שור" שישתולל מרוגז. קשר ממושך לא יעלה יפה, אלא אם כן תהיה עבודה עצמית מאומצת מצידם של בני הזוג.

אשה בתולה וגבר שור:

ה"שור" משתוקק ליהנות מהזוגיות מבלי לטרוח הרבה, בו-בזמן שה"בתולה" רוצה לנתח, לבחון ואולי אפילו למתוח ביקורת. אם להתעלם מכך, יהיה ה"בתולה" בחירה נבונה, אם גם לא משלהבת. בשטחים אחרים ישנה התאמה אמיתית. שניהם חומרניים, מעשיים, מעריצים יעילות, אוהבים חיי בית. נישואין שבפירוש יוכלו להצליח.

אשה שור וגבר בתולה:

ה"שור" הוא יותר פיזי, ועשוי להיות מוטרד מנהייתו של ה"בתולה" אל המישור השכלי. מלבד זאת, אין ביניהם יותר מדי בעיות. נישואין עשויים להצליח, אבל תלויים במשיכה הפיזית בין בני הזוג.

הערה: יש לציין כי כיהודים מאמינים אנחנו יודעים שכל יהודי מחוייב לעבוד על תאוותיו ומידותיו, ואע"פ ש"עיר פרא אדם יוולד", והאדם נולד כשהוא ללא מידות וללא דרך ארץ, הרי שבמהלך השנים הוא אמור לעבוד על עצמו ולתקן את מידותיו. עם זאת, נתונים אלה נועדו לתת ידע מוקדם ולמנוע חיכוך אפשרי עקב אי התאמה בין בני הזוג, ועל מנת לדעת מהיכן נובעים חיכוכים, אם ישנם. ניתוח אופי המזל מעובד ע"פ ספרה של מרטין.

הדפסהוסף תגובה
תגובות
1. ניסנית (11/06/2012 15:10:29)
2. dothewrighthing (11/06/2012 15:10:57)
3. ציפי (11/06/2012 15:11:44)
4. השמנמונת (11/06/2012 15:12:34)
5. אין לי מילים! (11/06/2012 15:13:56)
6. לילי (11/06/2012 15:15:09)
7. loveania111 (11/06/2012 15:15:50)
8. סיגל (11/06/2012 15:18:07)
9. k o r i n 3 (11/06/2012 15:18:50)
10. running away (11/06/2012 15:20:06)
11. נועל'ה (11/06/2012 15:21:14)
12. אני במזל שור (11/06/2012 15:23:17)
13. Morki1 (11/06/2012 15:24:23)
14. La Croix (11/06/2012 15:24:56)
15. גילה (11/06/2012 15:25:43)
16. מזל שור (11/06/2012 15:49:26)
17. טל (11/06/2012 15:50:15)
18. צילה (11/06/2012 15:51:10)
19. עידית (11/06/2012 15:55:32)
20. נעמה (11/06/2012 15:55:57)
21. אחותך למזל (11/06/2012 15:56:37)
22. בת מזל שור גאה (11/06/2012 15:57:56)
23. עדינה (11/06/2012 15:58:31)
24. בת מזל שור גאה!! (11/06/2012 15:59:17)
25. רונית (11/06/2012 15:59:53)
26. רחלי (11/06/2012 16:00:23)
27. אחת (11/06/2012 16:01:14)
28. רחלי (11/06/2012 16:02:11)
29. בס"ד (11/06/2012 16:03:12)
30. בת מזל שור שנולדה ב-11.5 (11/06/2012 16:03:55)
31. וואי (13/01/2013 19:48:49)
32. איציק (13/01/2013 20:05:52)
33. ישי (1/02/2013 11:37:41)
34. שלמה (12/04/2013 18:02:21)
35. תמר (16/04/2013 21:00:20)
36. ארז (21/04/2013 08:04:18)
37. מבין ענין (21/04/2013 12:30:23)
38. בת מזל שור (1/12/2015 15:51:47)
39. Israel Ozeri (13/03/2018 09:31:05)

אולי תרצה לקרוא גם:

מזל מאזניים, חודש תשרי
מזל בתולה, חודש אלול
מזל עקרב, חודש חשוון
מזל אריה, חודש אב
מזל סרטן, חודש תמוז
מזל גדי, חודש טבת
עבור לתוכן העמוד

 

תשמישי קדושה  | קמיעות  | תפילין  | מזוזות  | קבלה מעשית | הלכה  | פאה או מטפחת | ברכת הצלחה | פרנסה  | פתרון חלומות |  ברכות להריון | ספר הרפואות הגנוז  | סגולות ישראל   | הרב ליאור עזרן |  שבע ברכות  | פרשת השבוע  |  שאל את הרב  | אסטרולוגיה  | אוצר הפנינים | סוכות  | לג בעומר | ראש השנה  | שבועות  | פורים  | טו בשבט  | חנוכה