תרומות
בקשות ברכות ופדיון נפש

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים רשומים

 

מזל מאזניים, חודש תשרי

21/09/2014 09:25
מזל מאזניים. דואר ישראל (הגדל)
מזל מאזניים. דואר ישראל

נולדת בחודש תשרי? לפניך ניתוח אופי מקיף ומעמיק, לבני מזל מאזניים - חודש "תשרי" ● תוכל/י לקרוא גם על התאמה בין זוגות, במקרה שאחד מבני הזוג נולד בחודש תשרי ● וגם: הסבר על-פי הקבלה על מזל מאזניים ● אסטרולוגיה קבלית יהודית - לקרוא ולהחכים

 

מזל מאזניים הוא אחד משנים עשר המזלות שבגלגל המזלות. באסטרולוגיה המערבית, "בן מזל מאזניים" הוא מי שנולד בין ה-20.9 לבין ה-20.10 (לערך). במסורת היהודית מתייחס מזל מאזניים אל חודש תשרי.

מזל מאזניים על-פי הקבלה

בחודש תשרי ניתנת לנו ההזדמנות לחדש עלינו שנה טובה ומבורכת. הכל תלוי בנו. מזלו של חודש זה הוא מזל מאזניים, שסימנו הוא מאזני המשפט, סמל לזמן בו נשקלים במאזנים המעשים הטובים אל מול הרעים. היסוד של מזל מאזנים הוא אוויר – קו האמצעי, כוח האיזון וכוח החשיבה. לכן, האיזון והצדק הם בנפשם של בני מזל מאזניים.

ספר היצירה עוסק במבנה וסודות היקום. הוא מסביר כי העולם נברא מ-22 תדרים שהם אבני הבניין הבסיסיות של כל היקום. תדרים אלו מיוצגים ע"י 22 אותיות האלף-בית, המשמשות ככלים להעברה של שפע רוחני. כל חודש מושפע משתי אותיות: אחת שולטת בכוכב השולט באותו חודש והאחרת שולטת על המזל האסטרולוגי של אותו החודש. בחודש תשרי האות השולטת במזל מאזניים היא ל' והאות השולטת בנגה, הכוכב השולט בחודש זה, היא פ'.

הרמז לחיבור לעולם הרוח, מקור החיים בעולמנו, הוא במבנה האות ל' השולטת במזל מאזניים. זו האות היחידה באלף בית העברי שעולה מעל לשורה, כלפי מעלה, מה שרומז על יכולתה לחבר לעולמות העליונים, למאגר החיים של היקום. האות ל' גם מרמזת על יכולתם המיוחדת של בני מזל מאזנים להתחבר לעולם שמעבר, ולמשוך משם ידע וכוח. רמז לכוח האיזון שבאות ל' הוא המבנה שלה - שלושה חלקים, המסמלים את שלושת הקווים – ימין, שמאל ואמצע.

הכוכב השולט בחודש תשרי ובמזל מאזניים הוא כוכב נוגה. נוגה הוא כוכב האהבה, ולא במקרה. חודש תשרי הוא אכן החודש של "ואהבת לרעך כמוך", חודש של סליחה, מחילה ואהבה, וזה מה שיאפשר לנו להתחבר לכוח החיים הזמין לנו בחגי תשרי לשנה שתבוא.

מזל מאזניים עוזר לנו להתחבר להתחלה, למקור, לשורש שלנו, ליופי הבריאה, לאהבה וליופי העל טבעי ולהרמוניה של מעשה בראשית. אז נוכל לראות שהכל לטובה, מה שיאפשר לנו לסלוח ולא לפחד מן העבר או מן העתיד. כך אפשר לבוא בלב שקט ונקי ושמח לחגי תשרי, להתנתק מן הכאב ומן הסבל, לוותר עליו ולשכוח אותו מה שיחבר אותנו לכל השפע שמציע לנו הבורא.

חכמי הקבלה מסרו לנו כי הפרק בתהילים המתאים לבני "מזל מאזניים" הינו פרק כ"ז, ומי שמתמיד לקרוא פרק זה, יגרום בכך לפתיחת מזלו. בנוסף, מובאת בזוהר הקדוש סגולה לפתיחת מזל מאזניים: קריאת "ביום השביעי" של קרבנות הנשיאים (במדבר פרק ז פסוקים מח-נג).

אשה שנולדה במזל מאזניים - תכונות ואופי

נשים שנולדו במזל זה ידועות בסלידתן מפני כל הבלתי מושך. יש לבת "מאזניים" חוש למעודן. היא קפדנית בלבושה ובמנהגיה, משתמשת בבושם עדין ויקר, אוהבת תכשיטים יקרים ויפים ומשתוקקת להקיף עצמה במותרות. היא מעריצה יופי על כל ביטוייו. למקום מגוריה תמיד צביון מהודר.
  
אותה קפדנות מתייחסת גם לגברים. היא כורכת סביבה את בן-זוגה כיהלום שהיא עונדת על אצבעה. כל גבר שאינו יכול להתמודד עם מצב שכזה- מוטב לו שלא יימצא במחיצתה.
  
בנוסף לכך, יש בה מידה מסויימת של ביקורתיות. היא מצפה שתדמיתה תתמזג עם עקרונותיה הנשגבים. היא גם תעשה כל מה שניתן כדי לתקן תדמית כזו. לא ייפלא, אפוא, שנשים במזל "מאזניים" נחשבות לשיא הקסם הנשי.

מכיוון שוונוס שולטת על סימן השמש שלה, היא יודעת להעניק אהבה. אף על פי כן, אל לכם לשכוח את סלידתה מפני כל מה שנחשב לבלתי מושך. אם אתה גבר לא כ"כ מושך, ויש לך כרס מתנדנדת ותפוחה ושריריך אינם כה איתנים ומוצקים, היא לא תאהב אותך.
  
למען האמת, בת "מאזניים" לא תמיד מעוניינת בבן זוג, אלא על מנת שיעריצוה. זקוקה היא למישהו מסביבה שירומם את ה"אגו" שלה, כי המוקד זאת היא, כל אירוע אינו אלא תפאורה של בימה אשר היא ניצבת במרכזה.
  
כשהדברים אינם מתנהלים לשביעות-רצונה, מסוגלת היא להיות קטנונית ונרגנת. היא מצפה לשלמות, ועלולה להגזים בכל החסרונות והמגרעות שהיא מוצאת. אסור להזכיר לידה כסף: כסבורה היא שהכסף נועד לבזבוז ולקניות, ולא כנושא לשיחות. דיבורים על כסף משעממים את בת ה"מאזניים". היא מעוניינת בכסף אך ורק בשל הדברים היפים שהיא קונה בו: סיכות-שיער מאבן-ברקת, צעיפים.
  
היא אוהבת לקרוא ספרים מענגים שמסתיימים באושר, לגור בחדר מלא פרחים, להאזין למוסיקה מרגיעה. היא שאננה ובעלת מזג מאוזן, לפעמים תפגין שימחת חיים מדבקת, אלא שמצבי-הרוח המרוממים שלה משתנים פתאום, ובדכדוך שבא בעקבותיהם היא מוצאת לה ענן בכל שמיים בהירים.
  
בפרטים קטנים היא שואפת לשלמות. הסימן הפעוט ביותר של אי-סדר יגרום לה למתח. היא הטיפוס שהיה מסוגל לדאוג לסדר ולערוך מחדש את הכיסאות על סיפונה של אניית "טיטניק", כשזו צוללת לתהומות.
  
אל תנסה לתת לה פקודות, כי לא תציית להן. אם תמשיך בכך, פשוט תחשוף את מעיין העקשנות שלה. ככל שתלחץ עליה, כך תגבר עקשנותה, רק מילה טובה ושכנוע רך יועילו לך.
  
היא נשית בתכלית, גם נבונה, בעלת כושר ביטוי והיפוכונדרית. כשה"מזל" שלה לקוי, עלולה היא להיות הססנית במידה כזו עד שהיא יושבת בקיפאון מוחלט, בוהה ומחכה להדרכה, בעיוור המחכה לכלב שיוליכנו.
  
היא רב צדדית ובעלת קסם אישי, אותו תדע להפעיל ביודעין ובמכוון.

גבר שנולד במזל מאזניים - תכונות ואופי

הוא נולד בסימן ה"מאזניים", ועל כן גם הוא חותר לקראת איזון והרמוניה. החיים עלולים להיות כמו נדנדה - תחילה צד אחד למעלה, ואחר מכן צד שני. אבל מטבעו רץ הוא מצד אל צד כדי ליצור שיווי-משקל. אופיו הרגיש מוצא לו את האושר הרב ביותר כשהעולם מסביבו סדור ורוגע.
  
לרוב, אין הוא הטיפוס האתלטי, אשר נהנה מספורט- כמשתתף או צופה. תני לו לוח-משחק, כגון שחמט או שש-בש, והנה הוא מראה להיטות.
  
הוא יודע לנהל שיחה, ומצפה את תתמודדי איתו, ובכן הישארי ערנית ופתוחה. אם אינך יודעת את ההבדל בין בבא בתרא לבבא מציעא, נסי לשקוד מעט.
  
הוא רחום, יש לו חוש צדק מפותח וחוש הגינות. יתן לכל אחד הזדמנות שווה. בעל נימוסין, כישרון דיפלומטי וחוש הומור. מטבעו הוא שוחר שלום וחמים. הוא יתמרד נגד כל אי-צדק.
  
בעסקים הוא מצליח ביותר לרצות את עובדיו ואת חבריו לעבודה. דחפיו מביאים אותו לפשרות והסתגלויות. מכיוון שאינו נוטה להיות קיצוני בהחלטותיו, דוחה הוא לפעמים החלטות קשות. לעיתים קרובות זקוק הוא לשותף שיוציא לפועל את התפקידים הבלתי נעימים, כגון פיטוריו של עובד לא מוצלח.
 
בוויכוח עסקים, יעדיף שצוות בלתי משוחד יהיה המפשר, אולי אפילו בורר נאמן על הצדדים. כמובן ירצה להיות חלק בלתי נפרד מן הבוררות. אין מישהו מוכשר ממנו ליישר הדורים, להפיג מתחים ולהרגיע רוחות זועמות- כך שהבוררות יכולה להגיע לכלל ההחלטה שבה רצה הוא מלכתחילה.
  
כי זאת לדעת: גבר "מאזניים" תקיף בדעתו להשיג את שלו, אם גם אינו נוקט במפורש דעה משוחדת או קדומה. אם העניינים לא יתנהלו כרצונו. תגלי פתאום מאחורי החיצוניות ההגיונית, הנוחה וההוגנת אישיות שונה בתכלית.
  
יש לו אינטואיציה מדויקת ובטוחה, ואל לך לנסות להוליכו שולל. הוא מודע למציאות כמות שהיא, ובבואו לבחון את המקורות והסיבות- ראייתו פולחת.
  
על כל פנים, אפילו אם ראה תוכך כברך, ינסה להבין את נימוקיך, בלא לערב רגשות בעניין. הוא שונא לעורר מהומה.
  
בבחירת בת זוגו לחיים, יהיה הססן. הסיבה להססנותו מקורה בעובדה שהוא שוקל את הכל באיזון עדין. הכל צריך להיעשות בשלמות. הספק הקל שבקלים יגרום לו ששוב יתחיל לטרוח, לפשפש ולבחון.

בדרך כלל, נענה גבר "מאזניים" בנקל לתשבחות ולחנופה. בעזרת אי-אלו מילים של נועם, את עשויה לשדלו כמעט לכל דבר.
  
אישה חזקה יכולה לעשות בו כבחומר ביד היוצר, סיבה אחת לכך היא שהוא שונא רגשנות. האישה המוכנה לעשות לו "סצנה" כבר זכתה בוויכוח בטרם נפתח.
  
הוא נועד לנישואין. קל לגרום לכך שיתאהב, אבל כשאת עושה הכנות לחתונה, אל תכלילי אותו. הוא אינו אוהב לטפל בפרטים. הפרטים מרגיזים אותו.
  
מה יכבוש את לבו של בן מזל מאזניים?

"מאזניים" זקוק להערצה. אל תשקלו את מחמאותיכם לפני שאתם מספקים אותן. הגישו אותן על מגש של כסף, שייבלעו מהר, אבל אל לכם לטעות להיות יותר מדי ברורים. אתם חייבים להיות כנים ולא לפזר מחמאות שגרתיות או נדושות. החמיאו לגבר חכם על מבנה גופו, לאישה יפה על שכלה. כך לא תחזרו שוב על מה שכבר נאמר מאה פעם.

אם אתם מחפשים נושא פתיחה, הסבו את השיחה לחדשות היום. חוו דעתכם בצלילות. ה"מאזניים" עלול לחלוק על דעתכם, אך בנועם. הוא להוט ביותר לשמוע את שני הצדדים. עצה אחת: הוא נוטה לעמוד לצידו של הסובל או העקוש. יש לו אהדה רבה לנחשולים ולמיעוטים.
  
אל תשכחו: "מאזניים" אוהב נוחיות. אם ניתנת לו מתנה, תהא זו משהו ראוי לזיכרון. כסף טהור, זהב ארבעה-עשר קראט, קריסטל, יהלומים זעירים. האישה "מאזניים" מעריצה תכשיטים, בפרט מעוצבים.
  
כשאתם יוצאים ביחד, אל תניח לבעיה הוולגארית של ההוצאות הכספיות להעכיר את הפגישה. קח את ה"מאזניים" למסעדה מעולה, להרצאה של הרב נוירגשל מ"ערכים". הראה שגם לך יש טעם טוב.

מה אסור לעשות לבן מזל מאזניים?

קל לסיים את הפרשה, ניתן להרגיז "מאזניים" בכל כך הרבה דרכים.
  
לעלות במשקל, להתרשל בלבוש, לקבוע פגישות במקומות המוניים ורועשים, לדבר על נושאים ריקניים, לפתח מריבות.
  
להתאונן על שה"מאזניים" כה בזבזני עם כסף. להתעקש לנהל את ענייני הכספים כדי לבדוק על מה הוא מבוזבז, בעצם.
  
לנדנד להם על אי-דייקנות בהופעה לפגישות.

לפתוח את הדואר שלו. "מאזניים" רואה בפלישה לתחום פרטיותו גסות-רוח שאין לה כפרה.
  
לחדול להשמיע מחמאות. להכין ארוחות-ערב מכל הבא ליד, לא להחליף סדינים, שיתלכלכו להם.

להרבות בדברי ביקורת. אם ה"מאזניים" מגיב בדרכו הסובלנית, לאמר לו שראשו כל כך פתוח עד שמוחו עלול ליפול החוצה.
  
להתלונן על צורת הבישול העלובה. "מאזניים"- גברים ונשים- גאים במיומנותם במלאכת המטבח.
  
אם אין נראות תוצאות רצויות עד כה, וזאת משום שחדרת יותר מדי עמוק ללב מכדי להתנער בקלות, ישנה עוד דרך בטוחה: בעיצומו של הריב החדש, להפחיד את ה"מאזניים" באלימות. קרוב לוודאי שהאיום עצמו ישים קץ לפרשה, ויהיה זה כמו לדבר אל הקיר.
  
וזאת מפני שה"מאזניים" כבר עזב.

התאמה בין זוגות

אשה מאזניים וגבר מאזניים:

כמובן, יש להם הרבה מן המשותף. הם עליזים, חברתיים, חמימים ואוהבים שלמות ויופי, אבל כשהאהבה מתחילה קצת לדעוך - המציאות הקשה טופחת. אף אחד מהם אינו מסכים לרדת מהעננים. האהבה הפיזית עלולה ללבוש צביון מזויף. הנישואין דורשים בגרות נפשית וגישה מעשית.

אשה בתולה וגבר מאזניים:

הדרכים הקרירות והאנליטיות של ה"בתולה" מרתיעות את ה"מאזניים", המבעבע ברגשות חמימים. "בתולה" ביקורתי מדי ומערער את בטחונו העצמי של "מאזניים". העובדה ש"מאזניים" נוטה לפעמים להקל ראש בענייני אהבה דיה לתסכל את ה"בתולה", שכן אין ה"בתולה" סובלני לגבי פזיזות כלשהי. לשני אלה אין הרבה במשותף. מוטב שלא לתכנן נישואין.

אשה מאזניים וגבר בתולה:

"בתולה" חי על פי ספר חוקים, דבר שהוא מנוגד להתנהגות ה"מאזניים". וישנן עוד מגרעות באישיות. "בתולה" קמצני ועלול להיות מעוניין יותר בממון מאשר באהבה. "מאזניים" מוצא שאין לכך כפרה. "בתולה" יכול גם לנדנד ולמתוח ביקורת, אפילו לנסות לרדות. "מאזניים" יתרעם על כך ויתחיל לחפש לו הערכה במקום אחר. נישואין מפוקפקים.

אשה מאזניים וגבר עקרב:

"עקרב" קנאי מדי כלפי ה"מאזניים" הלא-אכפתי. גישתו האדישה של "מאזניים" מרתיחה את "עקרב". "עקרב" מוכרח להשתלט. "מאזניים" חייב לשתף פעולה. ישנה משיכה מגנטית הגונה בין שני אלה, אבל השדה המגנטי עלול להגיע לכלל התפוצצות. הנישואין יהיו סוערים.

אשה עקרב וגבר מאזניים:

ה"עקרב" יותר מדי קנייני ויותר מדי קנאי בעיני "מאזניים". ה"מאזניים" עצל ורגיש מדי, בעיני "עקרב". אף על פי כן, שניהם תאוותנים (אם כי "מאזניים" נפתח ונסגר חליפות) ויקחו ברצינות את הנישואין. תהיה בעיה בדבר אהבת המותרות של "מאזניים", אותם לא יהיה אולי ה"עקרב" מסוגל לספק. הנישואין אינם מבשרים אושר.

אשה מאזניים וגבר אריה:

שני אלה מספקים האחד לשני מה שהוא רוצה וצריך. הכוכבים מרצדים לאורך כל הדרך. ואולם, אם ה"אגו" שלהם מתנגש זה בזה, "מאזניים" צריך להיכנע. זה לא יהיה קשה מדי, כי "מאזניים" לרוב משתף פעולה. נשקו של ה"מאזניים" הוא תכסיסים וטאקט. נישואין חמימים וטובים.

אשה אריה וגבר מאזניים:

גישתו של ה"אריה" היא יותר פיזית וישירה מאשר זו של ה"מאזניים". למרות זאת הם מסוגלים ליהנות אחד מהשני. "מאזניים", שהוא נוח, בל ישכח להלל ולשבח את ה"אריה". כן ישמר "מאזניים" ממידה מיותרת של כנות. ה"אריה" מצידו חייב לרסן את מזגו. לאחר שקשיים אלה נלקחו בחשבון, יש סיכויים לשידוך מוצלח מאוד, ומן הסתם גם בר-קיימא.

אשה מאזניים וגבר סרטן:

ה"סרטן" מסוגל להיות ביקורתי מדי, בפרט בדבר בזבזנותו של "מאזניים". "סרטן" נוטה לשבת בבית, "מאזניים" אוהב לנוע. ה"סרטן" מעשי וחסכוני, "מאזניים"- אימפולסיבי ואוהב את מה שקונה הכסף. אין פה הרבה התאמה. "סרטן", שהוא עמוק ברגשותיו ורוחש אמון, יזדעזע למראה חוסר יציבותו ורגשותיו הרדודים של "מאזניים". נישואין בלתי נסבלים, דרושה כאן עבודה מאומצת מצידם של בני הזוג.

אשה סרטן וגבר מאזניים:

ל"מאזניים" קשה להזדהות עם מזגו הזעפתני של ה"סרטן". כתוצאה, מעורר סיוגו של "מאזניים" חוסר ביטחון וחששנות בקרב ה"סרטן". למעשה, מזל "מאזניים" נמשך למצבי-הרוח של "סרטן", אבל פשוט מעדיף להימנע מצרות. כשה"סרטן" נפגע בטבעו הרגשני, זה בהכרח יעורר בעיות. נישואין מסוכנים, דרושה עבודה תמידית מאומצת מצידם של בני הזוג.

אשה גדי וגבר מאזניים:

בתחילה מושך ה"מאזניים" את ה"גדי" בקסמו האישי ובמשיכתו המגנטית, אבל בנבול השושנה מוצא ה"גדי" שה"מאזניים" הינו יותר מדי עסוק עם עצמו ואינו נענה לצרכיו הפיזיים של הצד השני. ה"גדי" אינו מסוגל לבטא רגשותיו, הוא מחפש לו אהבה במקום אחר. הנישואין לא יצליחו, אלא אם כן יש כאן רווח כלכלי שיספק את הגדי.

אשה מאזניים וגבר גדי:

"גדי" נמשך מאד ל"מאזניים", ואף "מאזניים" מעריך את כשרונו של ה"גדי" לגרוף כסף. ואולם תכונות העצלנות הטבועה ב"מאזניים" פוגעת בחריצותו הרבה של ה"גדי", ואילו "מאזניים" מתוסכל בשל מעשיותו המפוכחת של ה"גדי". "גדי" לא יסבול את החברתיות היתרה של ה"מאזניים". יותר מדי ניגודי אישיות כאן מכדי לקיים נישואין מוצלחים.

אשה מאזניים וגבר קשת:

ל"קשת" כמיהה חזקה להרפתקאות, והוא לעולם לא ישעמם את "מאזניים". לפלירטים של "מאזניים" יתייחס "קשת" בסובלנות, הם ישעשעו אותו. שניהם מתאימים מבחינה פיזית. הבעיה היא בסירובו של "קשת" 'להסתדר בחיים', ובצורף שלו בעצמאות. "מאזניים" רוצה בשותפות אמיתית ובקן ביתי נעים. אם מסוגלים הם ליישר את ההדורים, יש סיכויים טובים לנישואין.

אשה קשת וגבר מאזניים:

סובלנות ה"מאזניים" היא בדיוק מה שה"קשת" זקוק לו. ה"מאזניים" יתבונן במבט של שעשוע וחמימות איך ה"קשת" מתהולל ומשתולל לו. "מאזניים" יפיק מ"קשת" את הטוב שבו. הם ייהנו האחד מן השני, ימצאו אך מעט סיבות לריב, יהיו להם הרבה ידידים ועיסוקים מחוץ לבית. סיכויים טובים לנישואין.

אשה שור וגבר מאזניים:

"מאזניים" יעניק לחיים המשותפים הרבה חום ורגש, והריכוז הדרוש כדי לנתח ולפתור את הבעיות הפיזיות. "מאזניים" מסוגל לעשות מאמץ יתר בכדי לספק ולרכך. "שור" גם הוא בעל כושר התמדה, כך שהסיכויים טובים לסיפוק הדדי בשטח זה. ה"שור" יכול להיות היוזם בכל ענין. סיכויים טובים לנישואין.

אשה מאזניים וגבר שור:

"שור" יותר מדי קנייני וריאלי בעיני "מאזניים" הרומנטי. "מאזניים" עלול לעורר בו קינאה. מבחינה פיזית הם תואמים זה את זה, זה עוזר. "מאזניים" מתחשב, מבין ויתמודד עם מזגו מול עקשנותו של ה"שור". נטייתו של "מאזניים" לקלות-דעת עשויה לגרום ל"שור" שישתולל מרוגז. קשר ממושך לא יעלה יפה, אלא אם כן תהיה עבודה עצמית מאומצת מצידם של בני הזוג.

אשה תאומים וגבר מאזניים:

זיווג מושך ומעניין, שניהם חמים ברגשותיהם. אף אחד מהם אינו קנאי או קנייני, והמזג שלהם עשוי לאזן אחד את השני. שניהם מוכנים לתמרן. בנישואין, אם ה"מאזניים" ישכנע את ה"תאומים" לשמור על הכסף, יש להם סיכוי מצוין לאושר הדדי.

אשה מאזניים וגבר תאומים:

לשניהם קשה להגביל את רגשותיהם. האהבה היא המתניעה את שלום הבית, אבל זוג זה מנער אותה. מחוץ לבעיה זו, הם מהווים זיווג אידיאלי. איש מהם אינו קנאי או קנייני במיוחד. יש להם הרבה תכונות משותפות, ומתאימים הם מאוד. נישואין חמימים ומאושרים.

אשה טלה וגבר מאזניים:

תוקפנותו של ה"טלה" עשויה לחשוף ב"מאזניים" את הצד המורד במוסכמות. ה"טלה" ינסה בוודאי ללכת רחוק, יותר מדי מהר. ה"מאזניים" נוטה לאידיאליזם ומסוגל להתפכח ולהתאכזב. הם צריכים להתרגל להיות עדינים האחד עם השני. נישואין תלויים בספק.

אשה מאזניים וגבר טלה:

יחסים אלה סובלים ממתיחות הדדית. "טלה" הוא תוקפני וחסר מנוחה. "מאזניים" מחפש שלמות וזקוק לחברים שלווים. הפער בין שני סוגי המזג גורם למריבות שאין להימנע מהן. התחזית לנישואין אינה משביעה רצון.

אשה דגים וגבר מאזניים:

יש להם קשיים בתקשורת, מלבד ביחס לקשר פיזי. סיכויים קלושים לקשר הדוק. ה"מאזניים" לא יספק את סוג השליטה, אשר ה"דגים" זקוק לו. שניהם אוהבים מותרות. אבל אף אחד אינו מוכן לעבוד קשה כדי להשיגם. נישואין המיועדים לכישלון.

אשה מאזניים וגבר דגים:

שילוב מסובך. "מאזניים" אוהב את העדינות, הרגישות והמסירות של "דגים", אולם "דגים" איננו סימן שתלטני, ו"מאזניים", מצידו, אינו מוכן לספק את תכונות המנהיגות האיתנה, הדרושות כאן. "מאזניים" מתחיל להתרעם על תלותו המעיקה של "דגים", ו"דגים" מסתייג מכל יתר עיסוקיו של "מאזניים". כש"מאזניים" הופך להיות נזפני ונרגן, סובל "דגים" ייסורי תופת. נישואין עצובים.

אשה דלי וגבר מאזניים:

שניהם יצורים חמימים ורגישים. כל אחד ממלא את משאלות לבו של השני. עוד קווי אופי משותפים להם: הם אוהבים מותרות, נהנים מאמנות וממוסיקה ומבזבזים כסף ביד חופשית. התחזית היא לנישואין מאושרים בצורה יוצאת מגדר הרגיל.

אשה מאזניים וגבר דלי:

שני אלה בוודאי יסתדרו ביניהם להפליא. "מאזניים" מחפש ב"דלי" מנהיגות. בחיי הרפתקה הם נהנים מחברה ויתמסרו לענייני ציבור. יש להם חברים רבים, אך גם חופשיים הם להמשיך בעיסוקיהם המיוחדים. הם יאהבו זה את זה בהצלחה רבה. סיכוי טוב לנישואין מלהיבים.

הערה: יש לציין כי כיהודים מאמינים אנחנו יודעים שכל יהודי מחוייב לעבוד על תאוותיו ומידותיו, ואע"פ ש"עיר פרא אדם יוולד", והאדם נולד כשהוא ללא מידות וללא דרך ארץ, הרי שבמהלך השנים הוא אמור לעבוד על עצמו ולתקן את מידותיו. עם זאת, נתונים אלה נועדו לתת ידע מוקדם ולמנוע חיכוך אפשרי עקב אי התאמה בין בני הזוג, ועל מנת לדעת מהיכן נובעים חיכוכים, אם ישנם. ניתוח אופי המזל מעובד ע"פ ספרה של מרטין.

הדפסהוסף תגובה

אולי תרצה לקרוא גם:

מזל בתולה, חודש אלול
מזל עקרב, חודש חשוון
מזל אריה, חודש אב
מזל סרטן, חודש תמוז
מזל גדי, חודש טבת
מזל קשת, חודש כסלו
עבור לתוכן העמוד

 

תשמישי קדושה  | קמיעות  | תפילין  | מזוזות  | קבלה מעשית | הלכה  | פאה או מטפחת | ברכת הצלחה | פרנסה  | פתרון חלומות |  ברכות להריון | ספר הרפואות הגנוז  | סגולות ישראל   | הרב ליאור עזרן |  שבע ברכות  | פרשת השבוע  |  שאל את הרב  | אסטרולוגיה  | אוצר הפנינים | סוכות  | לג בעומר | ראש השנה  | שבועות  | פורים  | טו בשבט  | חנוכה