תרומות
בקשות ברכות ופדיון נפש

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים רשומים

 

מזל דלי, חודש שבט

14/02/2012 15:45
מזל דלי. דואר ישראל (הגדל)
מזל דלי. דואר ישראל

נולדת בחודש שבט? לפניך ניתוח אופי מקיף ומעמיק, לבני מזל דלי - חודש "שבט" ● תוכל/י לקרוא גם על התאמה בין זוגות, במקרה שאחד מבני הזוג נולד בחודש שבט ● וגם: הסבר ע"פ הקבלה על מזל דלי ● אסטרולוגיה קבלית יהודית - לקרוא ולהחכים

 

מזל דלי הוא אחד משנים עשר המזלות שבגלגל המזלות. באסטרולוגיה המערבית, למניינם, בן מזל דלי הוא מי שנולד בין ה-20.1 לבין ה-20.2 (לערך). במסורת היהודית מתייחס מזל דלי אל חודש שבט.

 

מזל דלי ע"פ הקבלה

 

חודש שבט נשלט על ידי כוכב שבתאי ועל ידי מזל דלי.

 

בספר היצירה מובא שהחודש קשור ב"לעיטה" שזו אכילה. ואכן בני מזל דלי הינם חובבי אכילה, הם אוהבים לאכול ומחפשים אוכל טוב. וזוהי בדיוק העבודה שלהם: לא להימשך אחר האכילה, לאכול מאכלים כשרים ובריאים בלבד, לאכול בקדושה ובטהרה, וזו בעצם עבודת ה"צדיק", כמו שכתוב "צדיק אוכל לשובע נפשו, ובטן רשעים תחסר". יש לדעת שאכילה יכולה לרומם את האדם או ח"ו להורידו מבחינה רוחנית, וכמו שאמרו דורשי רשומות על הפסוק "מלאכי אלהים עולים ויורדים בו", "מלאכי" בחילוף סדר האותיות זה "מאכלי", ללמדנו שעל ידי המאכלים אנו "עולים ויורדים בו".

 

לפי מאמר חז"ל, מזל דלי הוא מזלם של עם ישראל. לכל אחד מאיתנו יש איזה דלי קטן משלו שרוצה לשאוב, להתמלא על כל גדותיו ולפזר את המטען הרוחני שלו לכל עבר.

 

לבן מזל דלי יש הרבה עליות וירידות. ישנם זמנים בהם הוא מלא וגדוש, ואז "דלי" הוא מלשון רוממות והגבהה, כמו שכתוב "ארוממך ה' כי דיליתני" (=רוממתני). וישנם זמנים שהוא יכול להיות מאד חסר, ואז "דלי" הוא מלשון דל (=עני). עליהם להיזהר מנפילות רוחניות, הדלי חייב תמיד להיות מלא במים, ואמרו חז"ל: "אין מים אלא תורה", הם חייבים להיות מלאים ברוחניות, כיון שבלי רוחניות הם לא יסתדרו.
 
מזל דלי שייך ל"יסוד האוויר". המאפיין העיקרי של "יסוד האוויר" הוא הדיבור, נמצא שאצל בן מזל דלי בולט הפה גם בצורה נוספת: "הדיבור". הוא מדבר הרבה, יודע לדבר, חזק בדיבור. כמו כן הוא קשור לרוחניות, שכן הוא מ"יסוד האוויר" שזה הרוח, "רוחניות". זה מביא אותו לאהוב אינטליגנציה ומסתורין.

 

אנו נמצאים בתקופה שנקראת "עידן הדלי", זמן שמחפשים בו צדק עולמי, להיות כולם ביחד, (העולם נהפך לכפר גלובאלי קטן), מחפשים נקודה המשלבת בין כולם. עידן יפה ונחמד, אבל עלינו לא לשכוח את ייחודינו כיהודים, "אתה בחרתנו מכל העמים". וגם באופן פרטי כל אדם בא לעולם לשליחות ותיקון אחר מזולתו, בל נאבד את זהותנו האישית בעידן הדלי.
 
בכדי לפתוח את המזל של האדם מסרו לנו חכמי הקבלה את הפרק בתהילים המתאים לאותו מזל, המתמיד לקרוא פרק זה גורם לפתיחת מזלו. הפרק בתהילים המתאים לבני "מזל דלי" הינו פרק כ"ג: "מזמור לדוד ה' רועי לא אחסר". סגולה מהזוהר לפתיחת "מזל דלי" היא קריאת "ביום עשתי עשר יום" של קרבנות הנשיאים (במדבר פרק ז פסוקים עב-עז).

אשה שנולדה במזל דלי - תכונות ואופי

היא מתנגדת שיתייחסו אליה כאל אובייקט. קשה לה לפשר בין הערכים הנשגבים שהיא דוגלת בהם, והיא מתעקשת כי בעלה יפגין כלפיה יחס של כבוד ראוי.
 
האישה "דלי" רגישה וניחנה באינטלקט חזק מאוד. היא חיה ביסודו של דבר על הדעת.
  
היא אוהבת מסיבות וחברות. מצטיינת בקשירת קשרים. היא מוכנה תמיד לקבל הזמנות של הרגע האחרון. מטבעה היא ישרה ופתוחה, כך שבשקרים היא גרועה מאוד והכזב רחוק ממנה. כשהיא מחבבת מישהי, היא נוטה לתת את נשמתה, ולעיתים קרובות שלא בחוכמה.
  
"דלי" אישה נוטה למעורבות בחיי הזולת. היא באמת מזל המים, שואבת את המים התורמת מעצמה לזולת. לפעמים תנדב עצה כשלא תתבקש לכך כלל.
  
לה לא איכפת לבצע עבודתו של גבר. תקבל על עצמה עבודה של מכונאי למכונות, סולל דרכים, או מניח לבנים - אם יהיה צורך בכך. לעיתים קרובות תמצא אותה בתפקיד מינהלי בכיר.
  
היא מעוניינת באתגרים. תקפוץ על כל הזדמנות חדשה, תקבל על עצמה, כל אחריות חדשה, כי בטוחה היא שתבצע כל דבר שיידרש ממנה. מאחר והיא מוכשרת, מוכנה לנסות הכל, היא מצטיינת בעבודה עם הזולת.
  
היא אדם אנושי באמת. מתעניינת מאוד בבעיות העולם שבו היא חיה. חפש אותה בכל חזית של צדק חברתי, ותמצא אותה לצידם של העשוקים והמקופחים. מטבעה ניחנה בחוש הזדהות ורחמים, ולכן רגישה היא מאוד לסבלות הזולת. אף על פי כן, אינה צדקנית לשמה, בבקשה הערכה ואהבה בתמורה למאמציה. העבודה עצמה כ"כ מטביעה אותה, שלעיתים מתעלמת היא כמעט מן האנשים שלמענם היא טורחת. אפילו כשאיכפת לה מאוד, תכונות אלו של שמירה על אישיותה ושל ריחוק תבואנה לידי ביטוי.
 
בראש וראשונה, היא אישיות בעלת האומץ להגן על עקרונותיה, ותמשיך במאמציה למענם עד הסוף. אם משימה תסתיים בכישלון, לא תיפול ברוחה, כי יודעת היא שאפשר ללמוד מן הכישלון כמו מן ההצלחה. ניסיון ראוי שנכשל מושך אותה הרבה יותר מהצלחה של מה בכך, כי יש כאן אתגר לשוב ולנסות.
  
אם כי היא מלבבת, מבדרת ובעלת דמיון מפותח, עלולה היא להיות קשת - עורף. למשל, רבות מנשות "דלי" מאמינות בעולם המסתורין - ואל תנסה אפילו לשנות את דעתן. אם משוכנעות הן כי שטח מסויים ידוע להן, לא תצליח להזיזן בכל נימוק שהוא. אתה מביא מולן עובדות? מאמינות הן כי חלוצים בתחומים שהאחרים חששו להיכנס לתוכם, הפריכו "עובדות" רבות. כשהיא מחליטה, רק היא מסוגלת לשנות את דעתה (ולעיתים קרובות משנה היא דעתה באורח בלתי צפוי).
  
יש לה צורך נפשי העמוק לחברות וחיי משפחה. היא מחפשת את הבעל המושלם, וקשה לה מאוד להחליט.
  
היא מסודרת מאוד. היא מסוגלת להיות מתוחה, עצבנית, וגם - בהיותה מתוסכלת - לנדנד כהוגן. היא גם מבזבזת יותר מדי על מותרות. כמובן, אינה מסכימה איתך שזוהי מגרעת. היא רואה את אלה המקדישים חייהם לגריפת ממון כאנשים שטחיים, או אפילו משוגעים. הכסף נועד אך ורק למה שאפשר לרכוש בו, והיא תעשה הכל כדי שתשיג מה שהיא רוצה. 

גבר שנולד במזל דלי - תכונות ואופי
  
ה"דלי" בהחלט איננו זאב בודד. הוא נדיב, פתוח, מעוניין בכנות בזולת. למעשה, הוא מרוצה רק כשהוא מעורב בחיי הזולת. יש לו חברים רבים, ובשמחה יישאר ער עד חצות לדון בבעיותיו של החבר. תמיד מחפש תשובה, שוחר לאמת. מטבעו הוא אנליטי. הדרך הטובה ביותר לרתק את תשומת-ליבו היא לשטוח לפניו את בעייתך. הוא תמיד סקרן, חדשני, להוט לעזור.
  
הוא ביישן ופאסיבי, אך אין זה אומר שהוא אדיש. תשוקתו חייבת להתמזג עם ידידות, וידידות אינה צומחת בין-לילה.

נטייתו היא לרוץ במתח נמוך, והוא הדין לגבי עסקים ועבודה. הוא יצירתי, אבל אינו נוטה לעבוד קשה. צריך לדרבן אותו מפעם לפעם, אבל זה חייב להיעשות בעדינות, כי ה"דלי" מתנגד שישלטו בו. אינו מוכן לתרץ לפנייך, או לפני מישהו אחר, מהם המניעים שלו. לכן כל אי-הבנה קלה עלולה לדחוק אותו לתוך קליפתו. כלפי חוץ הוא קריר, אבל למעשה הוא מאוד אמוציונאלי.
  
אל תבקש ממנו שיסתגל, הוא אינו מסוגל, הדרך היחידה בה יתמודד עם המסורת היא בשבירתה. לדעתו, רק בצורה כזו מתקדמים.
  
בזבוז זמן מוחלט הוא לנסות להגבילו, הוא חייב להיות חופשי ועצמאי. כמובן, הוא אוהב לנסוע. תוצאה לא כ"כ מעודדת מתכונתו העצמאית תהיה שלמרות שיש לו בני-לוויה רבים, יקשה לו לעיתים קרובות לפתח ידידות עמוקה. הוא חומק מהכבלים- ואפילו הם כבלי הידידות.
  
בחברה הוא משתדל לרצות ושמח לפגוש אנשים. אבל מרביתם נוכחים לדעת, במוקדם או במאוחר, שהתפתח רק מגע שטחי. גבר "דלי" חומק ממך כמו כספית למגע האצבעות. הוא משתעמם עד מהרה, ועל נקלה יפנה את תשומת-ליבו לאנשים אחרים, לעיסוקים אחרים.

כשהוא נתקל באתגר, הוא רוצה להתמודד איתו ישירות. הוא הדין לגבי ספורט ועסקים, שונא לעשות הכנות להתמודדות, מעדיף לזנק ישר לתחרות. בישראל ידועים פוליטיקאים שנולדו בסימן זה כמי שמסוגלים ללמוד את התוכן בע"פ במהירות יתרה, ולהופיע לתפקיד מבלי שהתכוננו תחילה. הם שחקנים מטבע ברייתם. הם גם נואמים בחסד, ויש להם כישרון בלתי רגיל לשכנע את הזולת.
  
באהבה נוטה ה"דלי" לגישה מעודנת ומסוגל לגלות רגשות רכים ביותר.
  
הוא חסר מנוחה, תמיד מחפש את בת - הזוג המושלמת. הוא יהסס להתחתן. אם לבסוף התחתנת איתו, תיווכחי לדעת שהוא נפלא: בעל כושר אבחנה, טוב-לב, עתיר-הבעה, תוסס ובעל חוש אבחנה חד ביחס לזולת.

הוא באמת אוהב אנשים, והאנשים באמת אוהבים אותו. אם גם נראה הוא קריר כלפי חוץ, הוא מלא חמימות.
  
זאת ועוד, אם גם נמשך הוא תמיד לחדש ולחריג, ביסודו של דבר הוא נאמן למקור.

מה יכבוש את לבו של בן מזל דלי?

לא יהא זה קשה לאבחן מי הם. די לחפש את האישיות המגנטית, בן שיחה מלבב, אשר על אף היותו מוקף אנשים שטחיים, לא יעסוק בשיחה בטלה, אלא ימקד את שיחתו על רעיונות ואירועים.
  
אם לא נמנית מעולם על קוראים מובהקים, וניהול שיחה של טעם לא היה הקלף החזק שלך, ייתכן וה"דלי" אינו בשבילך. איך לרתק את תשומת ליבם? נניח שיש לכם משהו משותף. בוודאי ה"דלי" מעניין אותך- אחרת לא היית קורא(ת) מה שכתוב כאן. איך למצוא חן בעיניו?
  
ובכן, בואו ונראה: יש להציע את הפגישה הראשונה. נא לזכור שביסודו ה"דלי" הוא פאסיבי. נא לא להתבייש להציע- ה"דלי" מגיב בחיות להעזה ולביטחון עצמי. צריך כאן לפעול כאילו אי-אפשר להיכשל.

למפגש הראשון מוטב להציע משהו מדרבן מבחינה אינטלקטואלית. אין אפשרות להיכשל, אם מדרבנים את מוחו. הוא עוקב אחר התרחשויות. לאחר מכן תיווכחו לדעת שהערות הביקורת של ה"דלי" שנונות וחדורות חוש הומור. זכרו שה"דלי" אינו מחפש לו בילויים מקובלים במקומות סגורים ומחניקים.
  
הוא אוהב לתת ולקבל מתנות. הזוכה לקבלן- יקבלן בחן ובסבר-פנים יפות. המתנות תהיינה סוגה בשושנים. אין לצפות שיתנהג ככל השאר. משושי ה"דלי" מכוונים בצורה שונה, ואל לך לנסות לשנות את פני הדברים. יהיו זמנים שרגשותיך ייפגעו בשל התרחקות פתאומית, שסיבתה נעוצה בהילת המסתורין של אישיותו. בראש ובראשונה, נא לא לחטט יותר מדי בסיבות. זה מאיים על הפרטיות, ובעיני ה"דלי" הפרטיות חשובה מאוד.
  

מה אסור לעשות לבן מזל דלי?


להיות יושב(ת) בית. להישאר בבית כדי לקרוא סרט של הרב יצחק פנגר, במקום לצאת לפגוש ידידים בהרצאה של הרב זמיר כהן.

לנהוג בקמצנות.

להתאונן ולא לשעות לעצה.

לשמור סוד. ה"דלי" שונא לשמור דברים בסוד.

ללגלג על כל מי שמאמין כי בני-אדם פועלים לא רק מתוך מניעים אנוכיים. לעשות צחוק מפעיליות הצדקה של ה"דלי" ומגילוי האהדה כלפי המקופחים.

כשהוא עושה טעות, להעמיד פנים שאין לכך מחילה.

לסגל לך גישה שמרנית, שאבד עליה הכלח, בכל נושא אפשרי.

להתעקש לבחור את הבגדים בשביל ה"דלי". לנסות לנתקו מידידים ותיקים.

אם תנהגי כך, ה"דלי" שלך יסתלק לו ואפילו לא יותיר לפליטה נעל-בית או מקטרת ישנה, להזכירך זמנים טובים יותר.

התאמה בין זוגות

 

אשה דלי וגבר דלי:

מתאימים להפליא. שניהם מקוריים, מבחינה גשמית הם מתאימים "בול". ואולם אין ביניהם קשר נפשי עמוק. שניהם יותר מדי רציונליים, רגישים ומתונים. יש להם שטחי התעניינות רבים מחוץ לעיסוקיהם ההדדיים. נישואין יציבים.

אשה דגים וגבר דלי:

 

ל"דגים", העסוק עם עצמו והסובייקטיבי, יש רק קשר רופף עם ה"דלי" החברתי והפתוח כלפי הזולת. מכיוון שה"דלי" הינו עצמאי ובעל החלטה תקיפה, הוא לא יבזבז מאמצים לחזק ולעודד את בטחונו של "דגים". ה"דלי" שואף לפתור בעיות באמצעות ההיגיון, ואילו ה"דגים" - באמצעות הרגש. בסופו של דבר, הבעיות תמוטטנה אותם, הנישואין לא יצליחו.

 

אשה דלי וגבר דגים:

 

ההנאה הפיזית תיהפך במהרה למאבק רגשות מפרך, מלווה בפגיעות נפש מכאיבות ואי-הבנות נדושות. ה"דגים" הרגשני הופך להיות תלוי ב"דלי", תובע הוכחות אהבה תמידיות. ה"דלי" חש כמו כבול ונחנק בשל צמידות עיקשת זו. לעיתים קרובות הם מתנגשים. הנישואין עשויים להתחיל בקול תרועה, אבל יסתיימו בטון מינורי מאד.

 

אשה דלי וגבר סרטן:

ה"סרטן" הרגשני מרגיז את ה"דלי". ה"דלי" מעדיף גישה סתמית יותר. במרוצת הזמן יתחיל ה"דלי" להרגיש שהוא כבול, ויתמרד נגד ה"סרטן" התלותי והנדבק. מצידו, ירגיש ה"סרטן" דחוי ולא רצוי. לנישואין יהיו בעיות רציניות מאד.

אשה סרטן וגבר דלי:

ה"דלי", הוא זאב בודד, מנחית יותר מדי מהלומות על האגו הרגיש של "סרטן". ה"סרטן" יותר דמונסטרטיבי ויציב מה"דלי" ההרפתקני. צרכיו של ה"סרטן" לא יסופקו, כי ה"דלי" נוטה להתעלם מצרכים אמוציונליים. הם עשויים להסתדר היטב רק לזמן קצר, אבל השותפות תתפורר לאורך זמן.

אשה טלה וגבר דלי:

היחסים הפיזיים יהיו עוצמתיים וגם חדשניים. אפשר שה"טלה" ישלוט, כי "דלי" הוא יותר פאסיבי. למרות הכל, ה"דלי" לא ייכנע ולא יקבל מרות שלא תביא טובה מרבית. ה"טלה" זקוק לטאקט כדי להתמודד עם חלמן כה רגשני. בתנאי של הבנה הדדית, יהיו נישואין מאד מספקים.

אשה דלי וגבר טלה:

צפויה להם הנאה במובן הגשמי. הבעיות תצוצנה כשהם יאלצו זה את זה משהו, כי שני אלה אינם סובלים שתלטנות, שניהם בעלי דמיון מפותח וגם תואמים בשטחים אחרים. ה"טלה" הנועז ילך בראש. סיכויים מצוינים לקשר הדוק וממושך.

 

אשה שור וגבר דלי:

ה"דלי" החטטני אינו כל כך מעוניין בצביון הגשמי, הוא יעדיף להתקשר במישור השכלי. אבל זה לא יספק את ה"שור". ה"דלי" עשוי, אפוא, להרגיש שה"שור" תובעני מדי. נשואין בלתי מוצלחים.

אשה דלי וגבר שור:

ה"שור" נבוך מגישתו הרשלנית של ה"דלי" אל הגשמיות, ואינו יודע איך להתמודד עם זאת. ה"שור" אינו משתוקק רק לידידות, שעה שה"דלי" להוט להפוך את בן (בת) הזוג לידיד(ה). ה"דלי" יותר מדי נסחף לפעילויות חוץ מכדי שיתאים למזגו הביתי של ה"שור". התנגחויות תכופות בתחום האישיות בין שני מזלות בעלי רצון חזק, שאינם מסוגלים להתפשר. ויבראציות שליליות לתקופת זמן ארוכה.

אשה בתולה וגבר דלי:

ה"בתולה" סבור שה"דלי" חסר תשומת-לב, ה"דלי" סבור שה"בתולה" אינו יודע להיענות. האהבה לא תגבר עם הזמן, אלא דווקא תפוג. נישואין בלתי מחוכמים.

אשה דלי וגבר בתולה:

אין משיכה ניכרת בין שני אלה. לשניהם גישה אינטלקטואלית, לא התלהבות ולא יוזמה יימצאו פה, כי שניהם זקוקים למטען נוסף של משיכה הדדית. מה גם שה"בתולה" המפוכח והמעשי, נוטה למתוח ביקורת על ה"דלי", הנדיב והמתפשט לכל הכיוונים. את הנישואין ניתן להשתית רק על שטחי התעניינות משותפים.

אשה גדי וגבר דלי:

ה"דלי" שוחר החופש אינו מסוגל לשמור על אהבתו ל"גדי" המעשי והיציב. נישואין מחייבים מאמצים רבים כדי להצליח.

אשה דלי וגבר גדי:

ה"גדי" רואה את ה"דלי" כיצור קר ואדיש. הוא אינו מסוגל להבין את ה"גדי" הפרובינציאלי, המעשי והקנייני. אפילו לפרשיה קצרה אין סיכוי.

אשה דלי וגבר מאזניים:

שניהם יצורים חמימים ורגישים. כל אחד ממלא את משאלות לבו של השני. עוד קווי אופי משותפים להם: הם אוהבים מותרות, נהנים מאמנות וממוסיקה ומבזבזים כסף ביד חופשית. התחזית היא לנישואין מאושרים בצורה יוצאת מגדר הרגיל.

אשה מאזניים וגבר דלי:

שני אלה בוודאי יסתדרו ביניהם להפליא. "מאזניים" מחפש ב"דלי" מנהיגות. בחיי הרפתקה הם נהנים מחברה ויתמסרו לענייני ציבור. יש להם חברים רבים, אך גם חופשיים הם להמשיך בעיסוקיהם המיוחדים. הם יאהבו זה את זה בהצלחה רבה. סיכוי טוב לנישואין מלהיבים.

אשה דלי וגבר קשת:

שניהם בלתי צפויים, מלאי חיים. שניהם חברתיים, אוהבים לצאת, אנשים מעניינים ותוססים, אשר לא יקנאו זה בזה בחייהם הפרטיים. בני זוג מצוינים לנישואין.

אשה קשת וגבר דלי:

ה"דלי", היציב ברוחו, עשוי לשמור על יחסים בלא עליות וירידות. לשניהם אהבה להרפתקאות ולעיסוקי חוץ. אף אחד מהם אינו קנאי, ולא ירצה להשתלט על השני. יחסיהם אפילו יועמקו בנישואין.

אשה דלי וגבר עקרב:

ה"עקרב" הוא כה קנאי וקנייני ש"דלי" לא יהיה מסוגל להתמודד איתו. ה"דלי" את אושרו בעיסוקי חוץ, ולאו דווקא בבית, כלומר הרחק מה"עקרב". נישואין שנועדו להיקטע.

אשה עקרב וגבר דלי:

"עקרב" מתעב את מצבי-הרוח המשתנים של "דלי". ה"דלי" מעורב בהרבה עיסוקים חברתיים מחוץ לבית. לעומת זאת, ה"עקרב" מעוניין בביתו. ה"עקרב" אינו יכול לשלוט על ה"דלי", כי זה מייחס חשיבות יתרה לחירותו. ה"דלי" חברתי מאוד, ה"עקרב" בכלל לא. ל"עקרב" אין כל עניין בתוכניות הבלתי מעשיות של ה"דלי". הנישואין לא יחזיקו מעמד.

אשה דלי וגבר אריה:

זה עלול להתפתח לתוהו-ובוהו גמור, אם גם לזמן-מה יהיו הרפתקאות מלהיבות. הבעיה המרכזית: ה"אריה" יותר פיזי, ואילו ה"דלי" מעוניין יותר בצד השכלי, הוא מסרב להעניק ל"אריה" את אשר הוא מצפה לו. שניהם עצמאיים. ה"דלי" יתרעם על כל ניסיון מצד ה"אריה" לשלוט. הבעיות צופנות התפוצצות תוך תקופה ממושכת.

אשה אריה וגבר דלי:

ה"דלי" משלהב את אישיותו של ה"אריה". אך ה"אריה" מתכעס על נטייתו של ה"דלי" לנתח ולבקר. דבר זה מערער את ביטחונו של ה"אריה" ומאיים על סמכותו. נישואין שאינם מתקבלים על הדעת.

אשה תאומים וגבר דלי:

"תאומים" הרגיש מבין ומעריך את ה"דלי". הקשר יבוסס בהחלט על הבלתי צפוי. היחסים לא תמיד יתפתחו על מי מנוחות, אבל עשויים להיות מרגשים ומוצלחים. נישואין אמורים להיות נוחים ונעימים, מבוססים על חיבה עמוקה.

אשה דלי וגבר תאומים:

מן הסתם ישתלט ה"דלי" על ה"תאומים", וזה האחרון ישלים עם עדיפויותיו של הראשון. "תאומים", הרגשני וההפכפך, רואה ב"דלי" השפעה מאזנת. אם ה"תאומים" יגלה עניין בפעילויותיו החברתיות של ה"דלי", הכל יילך למישרין. נישואין מקסימים.

הערה: יש לציין כי כיהודים מאמינים אנחנו יודעים שכל יהודי מחוייב לעבוד על תאוותיו ומידותיו, ואע"פ ש"עיר פרא אדם יוולד", והאדם נולד כשהוא ללא מידות וללא דרך ארץ, הרי שבמהלך השנים הוא אמור לעבוד על עצמו ולתקן את מידותיו. עם זאת, נתונים אלה נועדו לתת ידע מוקדם ולמנוע חיכוך אפשרי עקב אי התאמה בין בני הזוג, ועל מנת לדעת מהיכן נובעים חיכוכים, אם ישנם. ניתוח אופי המזל מעובד ע"פ ספרה של מרטין.

הדפסהוסף תגובה
תגובות
1. בני (10/02/2012 16:40:37)
2. דינה (10/02/2012 16:41:31)
3. ישראל (10/02/2012 16:42:08)
4. נטלי (10/02/2012 16:43:43)
5. 
תודה רבה.
שותה קפה (10/02/2012 16:44:15)
6. אורית (10/02/2012 16:44:45)
7. דינה (10/02/2012 16:46:01)
8. דניאלה (10/02/2012 16:47:55)
9. גמדה ירוקת עיניים (10/02/2012 16:49:06)
10. בתשבע (10/02/2012 16:50:09)
11. שמעון (10/02/2012 16:51:18)
12. סיגל (12/02/2012 00:50:27)
13. דן (16/02/2012 12:49:55)
14. חנה (21/02/2012 11:59:25)
15. 
מה עם אסטורלגיה לחודש אדר??
שירה (24/02/2012 14:30:42)
16. 
מה עם חודש אדר????????
שירה (29/02/2012 19:16:34)
17. נפתלי (11/06/2012 16:14:37)
18. רם (11/06/2012 16:15:02)
19. דניאל (11/06/2012 16:15:43)
20. טל (11/06/2012 16:16:23)
21. ירון (11/06/2012 16:16:55)
22. דליה (11/06/2012 16:18:09)
23. שילת (13/01/2013 16:01:10)
24. 
אין אל הדליים ואין מחיר לחופששששששששששששששש
מיה (13/01/2013 16:04:48)
25. יוסי (13/01/2013 16:07:49)
26. 
יאללה עכשיו לחפש מישו במזל מאזניים...
מזל דלי (30/12/2013 01:30:01)
27. שירה (4/08/2014 21:45)
28. ~ גל ~ (25/01/2015 10:57:34)
29. שמעון עדן (5/02/2015 22:24:54)
30. חסוי (16/04/2015 15:28:31)
31. 
מדהים!!
אביגיל (3/07/2015 14:21:54)
32. יוסי (22/01/2016 02:09:21)
33. משה בן למו (7/08/2016 22:47:04)
34. משה (5/02/2017 07:31:57)
35. שירה (24/01/2018 17:51:19)
36. פבל (17/08/2018 22:50:50)
37. אפרת (11/04/2019 23:42:17)
38. חסוי (12/04/2019 00:04:22)
39. משה (9/02/2021 16:42:10)

אולי תרצה לקרוא גם:

מזל מאזניים, חודש תשרי
מזל בתולה, חודש אלול
מזל עקרב, חודש חשוון
מזל אריה, חודש אב
מזל סרטן, חודש תמוז
מזל גדי, חודש טבת
עבור לתוכן העמוד

 

תשמישי קדושה  | קמיעות  | תפילין  | מזוזות  | קבלה מעשית | הלכה  | פאה או מטפחת | ברכת הצלחה | פרנסה  | פתרון חלומות |  ברכות להריון | ספר הרפואות הגנוז  | סגולות ישראל   | הרב ליאור עזרן |  שבע ברכות  | פרשת השבוע  |  שאל את הרב  | אסטרולוגיה  | אוצר הפנינים | סוכות  | לג בעומר | ראש השנה  | שבועות  | פורים  | טו בשבט  | חנוכה