תרומות
בקשות ברכות ופדיון נפש

עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה.

כניסה לחברים רשומים

 

כיפת ברזל בגוף האדם ● הוכחה לוגית שישנו בורא לעולם

10/12/2017 09:05
כיפת ברזל. חיקוי עלוב להגנה שנמצאת בגופנו (הגדל)
כיפת ברזל. חיקוי עלוב להגנה שנמצאת בגופנו

כולנו יודעים: מערכת הטילים "כיפת ברזל" הינה מערכת משוכללת ביותר, פאר הטכנולוגיה המתקדמת ● אם יהין מאן דהוא לטעון שהמערכה נוצרה מעצמה, הרי הוא יהיה נתון ללעג ולקלס, ויחשב לשוטה הכפר ● כשנתבונן, נראה שבתוך גופנו פועלת מערכת משוכללת פי כמה וכמה מ"כיפת ברזל", ושמה "המערכת החיסונית"
 
מערכת הטילים "כיפת ברזל" הינה מערכת משוכללת ביותר, פאר הטכנולוגיה המתקדמת. כולם משתהים נוכח יכולותיה המשוכללות, כשהכל נעשה בדיוק מרבי ובמהירות רבה. עד כה הביעו מספר מדינות את התעניינותן באשר לרכישת המערכת מישראל. ברור לכולנו, כי המערכה הינה מעשה ידיהם של מדענים מהשורה הראשונה, ואם יהין מאן דהוא לטעון שהמערכה נוצרה מעצמה, הרי הוא יהיה נתון ללעג ולקלס, ויחשב לשוטה הכפר. כשנתבונן, נראה שבתוך גופנו פועלת מערכת משוכללת פי כמה וכמה מ"כיפת ברזל", ושמה "המערכת החיסונית". זו אחת ההוכחות שיש בורא לגוף האדם והעולם כולו.
 
כיצד פועלת מערכת "כיפת ברזל"?
 
אופן פעולתה של המערכת מורכב משלושה רכיבים מרכזיים, הפועלים בסנכרון מלא, ומספקים יחד את  מטריית ההגנה באזור שבו נפרשה "כיפת ברזל". האחד, הוא מתקני המכ"ם [מגלה כיוון ומרחק] המתוחכמים, המוצבים לאורך האזור כולו, וסורקים כל העת את המרחב האווירי. תפקידו של המכ"ם הוא לזהות הפעלה של מנוע רקטי בטווח שעליו הוא מופקד, ולבצע סיווג ראשוני האם אכן מדובר בטיל רקטי, על פי ההגדרות שהוזנו לו מראש. בנוסף, מזהה המכ"ם את מסלול מעופה של הרקטה, להיכן צפויה הרקטה לנחות.

בשלב זה, מעביר המכ"ם את המידע על הטיל המתקדם, ועל מסלולו המשוער, למערכת השליטה והבקרה (שו"ב), המוח של "כיפת ברזל", הנמצאת בקרון השליטה, המוצב אף הוא באזור. מערכת השו"ב מעבדת את הנתונים שסיפק המכ"ם, ומבצעת הערכה באשר למהות האיום, על פי המקום שבו צפויה הרקטה ליפול. על סמך הערכת המצב, שבוצעה בידי מערכת השו"ב, מתקבלת על ידי המערכת ההחלטה, האם ליירט את הרקטה: אם הרקטה אמורה ליפול באחד מהאזורים שנקבעו על ידי מפעילי המערכת כאזורים מוגנים (מקומות יישוב או מתקנים אסטרטגיים), מתקבלת בידי מערכת השו"ב ההחלטה לשלוח לעברה טיל (או טילי) יירוט. לעומת זאת, במידה שהרקטה עתידה ליפול בשטח שמחוץ לאזורים מוגנים, היא לא תיורט. 
 
בשלב זה מעבירה מערכת השו"ב לסוללת שיגור הטילים, הקרובה ביותר למסלולה המשוער של הרקטה, את ההוראה לשגר טיל יירוט, עם פרטים מדויקים על מסלולה של הרקטה. לטיל היירוט המתוחכם, המכונה טמי"ר, ישנן יכולות עצמאיות, והוא מסוגל להמשיך במשימה גם אם נפגע הקשר עמו מיד לאחר השיגור. בין השאר, מצויד הטיל במצלמות ובמרכז עיבוד נתונים פנימי, שעם נתוני המסלול שהתקבלו בסוללת השיגור ממערכת השו"ב, מאפשרות לו להתביית לעבר מטרתו, גם ללא כל סוג של שליטה מרחוק.
 
יצוין, כי כלל הפעולות המבוצעות בידי המערכת, מזיהוי הרקטה וכלה בשיגור טיל היירוט עצמו והפגיעה במטרה, צריכות להתבצע בטווח זמן קצר ביותר של דקות ספורות. ומה המחיר? עלותו של כל טיל יירוט מסוג טמי"ר נעה בין 35,000 ל-50,000 דולרים.
 
כל הנתונים הנ"ל מעידים על יכולותיה הגבוהות של המערכת הייחודית, ועל הדיוק הרב של מערכותיה השונות, כמו חישוב מסלולו המדויק של הטיל בידי המכ"ם והשו"ב, והתבייתות הטמי"ר בדיוק על המטרה. וכל זאת כאמור בפרק זמן כה קצר.
 
המערכת החיסונית
 
בהתבוננות מעמיקה בגוף האדם נראה, כי בגופנו מותקנת מערכת "כיפת ברזל", אלא שיכולותיה משוכללות וגבוהות מזו של "כיפת ברזל". במה דברים אמורים? בגופנו מותקנת דרך קבע מערכת של סוללות מלחמה, ובהן מערכות ריגול, התראה ולוחמה משוכללות ביותר, הכירו בבקשה את "המערכת החיסונית":
 
בשלב ראשון, אוניות המלחמה הלבנות, הלא הן "הכדוריות הלבנות" שבדם, -אשר מספרן בגוף הדם מוערך בכמה עשרות מיליארדים- משייטות עשרים וארבע שעות ביממה באין ספור נהרות ונחלי רשת הדם, תוך שהן סורקות את כל מי שהן פוגשות בדרכן. באמצעות מתקני מכ"ם וחיישנים מיוחדים הן בוחנות את ההרכב הכימי שלו, ומבצעות סיווג ראשוני האם אכן מדובר בטיל רקטי, דהיינו, בפולש מעולם החיידקים או הוירוסים. ברגע שניתן האות כי זוהה אויב, עוברת האונייה השקטה למערך מלחמתי סוער ובלתי מתפשר: האונייה משנה את צורתה העגולה והעדינה; כמין זרועות נשלחות ממנה לעבר האויב, מכתרות אותו, 'ומבליעות' אותו אל תוך אוניית כדורית הדם הלבנה, כאשר תוך כדי הלכידה מופרשים עליו מצינורות התזה מיוחדים -  כימיקלים שונים, ההורסים ומאכּלים אותו.
 
ואם היינו סבורים שבזה הסתיימה המערכה, מתברר שהיא רק התחילה. הנחת העבודה של המערכת היא, שאם אויב כלשהו הצליח לפלוש לשטחי מדינת גוף האדם, הרי בודאי שאין הוא יחיד, ועוד רבים, רבבות ואולי אף מיליונים מסוגו משייטים במקומות נוספים בגוף. משום כך, עם חיסול האויב הבודד, בוחן 'המחשב' הפנימי את הכדורית הלבנה המנצחת, ומזהה בקירבה את סוג וזן האויב המושמד, ומיד היא מציגה על דופנה החיצוני את סימני הזיהוי הייחודיים של הפולש.
 
ספינות אחרות בשם לימפוציטים המשייטות אף הן ברשת הדם, ותפקידן לקלוט ולהעביר מידע עדכני בזמן אמת, קוראות מיד את המידע שבחזית אוניית המלחמה, ומעבירות את המידע הלאה במהירות, למערכת השליטה ובקרה (השו"ב), השוכנת במבנים הנקראים 'בלוטות הלימפה'. מערכת השו"ב מעבדת את הנתונים שקיבלה מהמכ"ם (דופנות הכדוריות הלבנות): מהו הרכבו הכימי של הטיל (החיידק) שנשלח למדינת גוף האדם? איזה טיל יירוט (נוגדן) יתאים לחיסול האויב הפולש? באמצעות מעבדה משוכללת ללוחמה בפולשים, השוכנת גם היא בבלוטות הלימפה, מייצרים 'מדעני המעבדה' נוגדנים מיוחדים, עם נוסחה כימית המותאמת בדיוק לחיסול סוג זה של האויב שהתגלה זה עתה בגוף.
 
עם הייצור מתחילה הזרמה המונית של טילי יירוט - נוגדנים מיוחדים הספציפיים לאותו אויב, מבלוטות הלימפה אל רשת הדם הארצית. נוגדנים מיוחדים אלו משייטים במהירות לכל עבר, כשבדרכם הם מתבייתים על כל אויב שהמבנה הספציפי שלהם נועד 'לטפל' בו, ונצמדים אליו אוטומטית. או אז נותר האויב תפוס ומשותק במקומו מבלי יכולת לנוע ולהזיק, עד אשר אחת מאוניות המלחמה הלבנות תגיע אליו ותחסלו בדרכה המיוחדת.
 
ומה קורה עם הנגיפים-האויבים אשר בשיטה ערמומית של מסרים מטעים (מעין דרכון מזוייף...) מצליחים לעיתים לשטות באמצעי ההגנה של תאי הגוף, לחדור לתוך תא ולהתמזג עם הגרעין שלו, ובכך משכפלים הם את עצמם יחד עם שכפול התא?
 
ובכן, כעת יוצאת לפעולה יחידה מיוחדת של לוחמים לימפוציטים המצוידים במערכות זיהוי חכמות, ובמערכות תקיפה בעלות עוצמה חזקה ביותר שבכוחן לחסל תא שלם. הם משייטים בדרכים, וכל תא אשר לפי ממצאי מערכות הזיהוי שלהם מזוהה כתא שנכבש על ידי נגיפים, המשתמשים בו לשכפול עצמם - מותקף ומושמד על ידם במלחמה חסרת פשרות יחד עם האויב שבתוכו. לשם השוואה, מדעני "כיפת ברזל" שוברים את הראש למצוא פתרון, במידה וארגוני הטרור יצליחו לייצר טילים משוכללים אשר יצליחו להערים על המכ"ם. עד שהמדענים יתנו מענה לבעיה, במערכת המותקנת בגופנו כבר נמצא הפיתרון לבעיא זו.
 
בינתיים מסיירים בדרכים גם משקיפי האו"ם - תאי פיקוח אחרים שכל תפקידם הוא להעריך את מצב המלחמה בזמן אמת, ולקבוע את סיומה לאחר השמדת צבא האויב. עם הכרזתם על סיום המלחמה, מופסק הייצור ההמוני של הנוגדנים הרבים המוזרמים כל העת אל הדם. שהרי ייצור לא מבוקר ומיותר של אלו עלול להזיק למדינת גוף-האדם. ואם היינו סבורים שמלחמה מרתקת כזו מתרחשת רק אחת לכמה שנים, הרי מתברר שבכל רגע ורגע מתרחשות מלחמות רבות כאלה, השונות זו מזו בהרכבן וברמת חומרתן -  במסגרת המערכת החיסונית שבגופינו.
 
המערכת החיסונית האנושית נבראה באופן שתוכל להדוף התקפות אלה לחלוטין, כפי שתואר לעיל. מי דאג לנו? מי תכנן והקים את המערכת האדירה והמשוכללת הזו הפועלת בתיאום מדהים בין כל אגפיה? האם יתכן שכל מערכות הזיהוי, הסימון, הקריאה, הייצור, הסיור, ההתקפה והפסקת הלוחמה שתיארנו נוצרו מאליהם? לאור זאת, לא צריך להיות גאון כדי להכריז: יש אלוקים! צריך להיות ההיפך המוחלט כדי להכריז את ההיפך...

הדפסהוסף תגובה
תגובות
1. צילה (19/03/2013 01:35:38)
2. חיים (19/03/2013 01:36:05)
3. אילנה לוי-דרוויש (19/03/2013 01:36:29)
4. גילה (19/03/2013 11:34:52)
עבור לתוכן העמוד

 

תשמישי קדושה  | קמיעות  | תפילין  | מזוזות  | קבלה מעשית | הלכה  | פאה או מטפחת | ברכת הצלחה | פרנסה  | פתרון חלומות |  ברכות להריון | ספר הרפואות הגנוז  | סגולות ישראל   | הרב ליאור עזרן |  שבע ברכות  | פרשת השבוע  |  שאל את הרב  | אסטרולוגיה  | אוצר הפנינים | סוכות  | לג בעומר | ראש השנה  | שבועות  | פורים  | טו בשבט  | חנוכה